Wpis z mikrobloga

Zabrzmię trochę jak boomer, ale obecnemu młodemu pokoleniu całkowicie w dupie się poprzewracało od tego netflixa, tictoca, instagrama i nie wiadomo czego jeszcze

Młode dziewczynki, 13 lat i kręcą dupami przed zbokami, zwyrolami i głową narodu #pdk
Ja za gówniaka to pamiętam że bawiliśmy się patykami w rycerzów, udawaliśmy wojnę, rzucaliśmy kamieniami w meneli, a dziewczyny to miały ubrania po starszym bracie, kto by pomyślał, że za 20 lat dzieci w tym wieku będą sprzedawał swoją cnotę.
Teraz to taka 13 ubiera się sama jak widzicie, tańczy do piosenki o ssaniu fiuta, zaraz wyskoczy pewnie jakiś tęczowy neofita mówiący że świat się rozwija, taaaa idź lepiej oglądać małe dziewczynki na netflixie zwyrolu, popłakałem to znikam

#zalesie #bekazlewactwa #takaprawda #4konserwy
z.....s - Zabrzmię trochę jak boomer, ale obecnemu młodemu pokoleniu całkowicie w dup...
  • 139
  • Odpowiedz
@Celinka95: Wzięłaś pod uwagę to że kiedyś ludzie dużo bardziej się rozmnażali bo slub i dzieci w wieku 20 lat to była norma i nikogo to nie dziwiło i to nie dlatego że mieli #!$%@? i seksy w głowie i kręcenie dupą do zboczonych piosenek tylko dlatego bo po prostu chcieli mieć dzieci i też rodzina nalegała bo taka była wtedy mentalność, ludzie wtedy sie duzo mniej tez zabezpieczali niz teraz.
  • Odpowiedz
@Nyarp: Oczywiście, antykoncepcja ma znaczenie. Ale jakbyś się wczytał w artykuł to byś przeczytał, że spadła znacznie ilość matek poniżej 16 roku życia. A nie wmówisz mi, że w latach 70 15 latki już chciały mieć dzieci i rodzina na to nalegała.
  • Odpowiedz
@zartos: po 1: maja 16 lat, po 2: zobacz sobie modę nastolatek z lat 90, 80, 70, pełno przykładów z mini spódniczkami, chokerami na szyi(tylko wtedy się to tak nie nazywało), krótkimi bluzkami, mam 35 lat i jak miałem 16 lat a nawet mniej (spice girls czy britney Spears) to część dziewczyn się tak ubierała i wyobraź sobie też tańczyły np. Na dyskotekach szkolnych albo mini playback show. Swoją droga nikt
  • Odpowiedz
@zartos: Trzeba mieć #!$%@? nieźle w bani żeby nie zauważyć że taki łatwy dostęp do internetu, do róznych #!$%@? treści i #!$%@? rzeczy nie wpływa na rozwój takiego 6-13 latka. Kiedyś 13 latek mógł oglądać co najwyżej gołe cycki na plakacie, albo na kasecie jak udalo mu się ojcu podwędzić, przeczytać bravo. Teraz może natrafić na wszystko, sranie do mordy, szmacenie kobiet, morderstwa, pobicia, #!$%@? się ze zwierzętami, pato streamy, pedofile
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: nie masz racji - wlasnie teraz przez to ze jest tak latwo pokazac sie, spora czesc dziewczyn idzie w te strone. Gdyby tych gowien nie bylo to wiekszosc nie pomyslalaby nawet o tym co to znaczy w wieku 13 lat krrcic tylkiem.
  • Odpowiedz
@zartos: mając 13 lat bawiłeś się patykami w rycerzy? niezle opóźniony jesteś. ja sie w tym czasie bawiłem własnie z takimi dorastającymi koleżankami w gimnazjum.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: sam jestes wysryw i jedyne co umiesz to mydlic oczy. Jakos wczoraj sie nie ustosunkowales do mojej odpowiedzi wzgledem twojej wypowiedzi po wpisem mowiacym o cuties. Urzadzasz cherry picking, wybrales sobie jedna rzecz z calego filmu do tego ogolna jak diabli pod ktora se dorobiles "teze" a reszte olales.

Tak samo w tym przypadku nie masz racji. Kiedys bylo inaczej. Tak dziewczyny zachowywaly sie jak te z filmiku ale nie
  • Odpowiedz