Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie ze mnie fanboi niebieskich, ale to co wyprawia Xbox na swoim TT to jest nawet nie złoto a #!$%@? diament.
Gaszą jak pety wszystkie trolle, są pewni swego i mimo całego tego świetnego pokojowego bełkotu co chwilę szpilki wbijają w konkurencję.
Mówcie co chcecie, ale IMO Xbox umie w marketing niesamowicie.

#playstation #ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx #truestory
AryanWonderBoi - Zdecydowanie ze mnie fanboi niebieskich, ale to co wyprawia Xbox na ...

źródło: comment_1600290022aiqNPlzhOQz8l63qJZbaGA.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AryanWonderBoi: Podoba mi się to, że marki w końcu zrozumiały, że najlepszym sposobem odpowiadania na takie wpisy nie jest przepraszanie i kajanie się, ale wpierdzielanie buta na mordę. Popatrzcie na to perspektywicznie, wystarczy mieć doświadczenie w internetowych #!$%@? i można wyłapać całkiem ciepłą fuszkę gaszenia ludzi jak pety. Gdzie składać CV? xD
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: MS jest na końcu stawki konsolowej, jedynie co im zostaje to cięcie kosztów i dobry PR by przekonać do siebie konsumentów. MS to taki Epic Games konsol lub AMD procesorów, oczywiście to dobrze bo dzięki temu mam masę darmowych gier i dużo rdzeniuf w rozsądnej prędkości w porównaniu do bulldożera ale nie dopisuję do tego żadnej filozofii że te korpo są zbawicielami gamingu, korzystam z tego że te firmy
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: szczerze mówiąc nie widzę tutaj w jaki sposób niby "Gaszą jak pety wszystkie trolle" ¯\_(ツ)_/¯
W gry w ogóle nie gram, ale po szybkim sprawdzeniu w google (nie sprawdzałem COD'a. bo ta gra przecież zawsze wychodzi na wszystkie platformy, zakładam, że tak samo jest teraz), wszystkie 3 będzie można też grać na PS... A skoro będą dostępne też na platformie konkurencji, to gdzie tutaj wyższość X klocka?

Jak już
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: co #!$%@?? Promocja tego wydarzenia była żałosna, zamiast wystawić kogoś żeby opowiedział, pokazał ficzery, system to nie i #!$%@?. Posklejane na szybko trailery, 2-3 gadające głowy przez 3 minuty, graficzka z cenami i elo, pora na csa
Do tego co to za exclusive co wychodzi tez na pc? Zaczynam myśleć że sony nie tyle było takie dobre w tej generacji co microsoft był zwyczajnie żałosny
  • Odpowiedz
@damw: Chodzi o jeden prosty fakt- playstation osiągnęło sukces obecnej generacji ze względu na exlusive'y które wydali. Xbox kompletnie olał tą sprawę i duże część community miała za złe microsoftowi za podejście do tematu i wypięcie się na klienta. Obecnie natomiast, wczoraj o 22 odbyła się prezentacja gier na plejstejszyn, gdzie 3/4 gier jest również dostępne na pc czy po prostu sa to gry cross platformowe. Także jedyny argument jaki
  • Odpowiedz
@xionze: Tak, też chyba tak to odbieram. A te tytuły które wyniosły Sony na wyżyny to było zwykłe szczęście. A teraz xbox: mocniejsza (i tańsza) konsola, przystępniejsze podejście do klienta, mnóstwo gier za free tak na prawdę- bo koszty passa to grosze w skali roku, możliwość wzięcia w abonamencie konsoli za co od razu dostajesz dostęp do setek gier a na dodatek obecnie jeszcze gier od EA.
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: a ok, teraz kumam. Świadomy byłem tego, że w poprzedniej generacji Sony miało bardzo dużo exclusive'ów, a M$ ssał aż po same kule, ale ponieważ nie śledzę tematu nowych konsol zbyt uważnie, nie wiedziałem o tym, że tych exclusive'ów nie będzie aż tyle w tej generacji. Wprost przeciwnie - jak od czasu do czasu trafiałem na jakiś artykuł na temat nowego PS, to wszędzie się pojawiały zdania o tych
  • Odpowiedz
@damw: ps5 jest droższe o BAGATELA 50ZŁ. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No mocniejsza na papierze. To która konsola będzie osiągała lepsze wyniki dowiemy się dopiero w drugiej części listopada. Na papierze to xbox ma mocniejszą konsolę i tak też się reklamują.
  • Odpowiedz
ps5 jest droższe o BAGATELA 50ZŁ. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AryanWonderBoi: a faktycznie. Wczoraj widziałem art, że obydwie konsole mają cenę $499, więc założyłem, że będą kosztować tyle samo. W PLN natomiast cena jest już różna.
  • Odpowiedz
Najlepiej by było jakby kazdy miał dwie konsole xbox i ps bo cena ich nie jest duża ps by słuzyl do exow a xbox do normalnych gier i takim sposobem ps by sie oduczyl robienia exow bo nie zarabialby na grach
  • Odpowiedz