Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie ze mnie fanboi niebieskich, ale to co wyprawia Xbox na swoim TT to jest nawet nie złoto a #!$%@? diament.
Gaszą jak pety wszystkie trolle, są pewni swego i mimo całego tego świetnego pokojowego bełkotu co chwilę szpilki wbijają w konkurencję.
Mówcie co chcecie, ale IMO Xbox umie w marketing niesamowicie.

#playstation #ps4 #ps5 #xbox #xboxone #xboxseriesx #truestory
AryanWonderBoi - Zdecydowanie ze mnie fanboi niebieskich, ale to co wyprawia Xbox na ...

źródło: comment_1600290022aiqNPlzhOQz8l63qJZbaGA.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: tak najlepsze bylo jak jeden z glownym marketingowcow siedzial na discordzie i puszczali fake info o ps5 przez rok az to wycieklo, polecam w google dusk golem resetera wpisac xD
  • Odpowiedz
@L3gion: powiem tak, kibicowałem Sony. Tyle. PS4 to moja pierwsza konsola w życiu, kupiłem ją rok temu w wersji slim-uzywana na dodatek. Nie zmienia to faktu że bardzo lubię Sony, z drugiej strony gardząc molochem Microsoftu.
  • Odpowiedz
Nie zmienia to faktu że bardzo lubię Sony, z drugiej strony gardząc molochem Microsoftu.


@AryanWonderBoi: Miałem na myśli głównie duże dzieci jak z twojego screena. Sony to jest taki sam moloch i twardogłowe bezduszne korpo jak MS. Jeszcze rozumiem jakbyś wychował się na PlayStation ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@L3gion mnie Sony mocno wkurzyło ograniczeniem Spidermana w Avengersach do tylko swoich konsol. To jest już przegięcie i jeśli gracze na to pójdą go będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: Xbox pod wodzą phil spencera to jest zupełnie inna jakość niż te kilka lat temu. Szczególnie jak porównamy jaki mieli start obecnej generacji i jakie popełniali błędy.
  • Odpowiedz
@Variv: nie ukrywam- rynek konsol obserwuje od jakichś 2lat, gdy zacząłem się interesować kupnem własnej konsoli. Mnóstwo czytałem o tym jak Spencer zmienił cały wizerunek Xboxa, i faktycznie na to czuję mega na przestrzeni tych powiedzmy dwóch lat
  • Odpowiedz
ale operują zdecydowanie mniejszym budżetem niż Microsoft,


@AryanWonderBoi: Hmm tak naprawę to trzeba by porównywać budżet marki xbox do budżetu marki playstation. A nie budżet MS vs budżet Sony.
  • Odpowiedz
  • 20
@AryanWonderBoi tylko porównaj budżet działu gier MS z działem gier Sony, a nie dwóch całych firm, bo to nie ma sensu.
Wtedy może się okazać, że kibicujesz nie tym co trzeba ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@AryanWonderBoi szpoko, wybaczone xD
I tak najważniejsze, żeby nam było taniej.
Z prezentacji to ciekaw jestem jeszcze szczegółów ich wersji gamepassa, który ma z PS5 ruszyc
  • Odpowiedz