Wpis z mikrobloga

Takie małe ostrzeżenie, bo sprawa trwa lata

Jak wiecie - SBD to sprzęt klasy premium do trójboju. Niestety polski dystrybutor to totalny Janusz (Herkules Klasyk Mirosław Łukasiuk). Także ostrzegam z zamawiania z tej strony https://sbd-polska.pl i już lepiej cierpliwie zrzucić się z kimś na przesyłkę zza granicy. Zamawiało tam dziesiątki znajomych, każdą sprawę mamy udokumentowaną wraz ze zdjęciami; to co się tam wyczynia przekracza ludzkie pojęcie; u mnie 2 lata temu było to:

- Naliczanie dodatkowych/podwójnych opłat za przesyłkę, gdy kupowałem pas, nie dośc, ze zapłaciłem na stronie, to jeszcze musiałem przy odbiorze kurierowi
- Zarówno pas i jak i drugie zamówienie z neoprenami pół roku później musiałem prosić e-mailami, aby zostało łaskawie wysłane, chyba właściwie raz na X-XX dni patrzy czy ktoś tam zapłacił za zamówienie; #!$%@? ma na e-maile/telefony, zawsze czas oczekiwania 2-3 tygodnie
- Dostałem pas w kartonie po śledziach, który pachniał śledziami (śmieszna sprawa, gdy kupujesz pas za 1000 PLN), neopreny w kartonie po kwiatach

Moi znajomi mieli wszyscy podobne problemy, a teraz sytuacja z rysunku poniżej - xD no nie mówiac, ze sprzedaje coś czego nie posiada. Pisaliśmy kilka e-maili przez lata do glównego SBD i zawsze kończyło się jedynie odpowiedzią, ze dystrybutor zostanie pouczony bla bla bla jak widać dalej #!$%@? jajca, dlatego ja nic stamtąd nie tykam, niech każdy sobie sam oceni i przemyśli.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj #sbd #sbdpolska
Kasahara - Takie małe ostrzeżenie, bo sprawa trwa lata

Jak wiecie - SBD to sprzęt ...

źródło: comment_1600270016c1CJciA0CFb5kCA7tuwvtC.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@biamiVajs: ja tak jak @Kasahara pisał, dostałem w kartonie po ogórkach swoje zamówienie. Mój dobry przyjaciel to samo – karton po jakichś kwiatach oblepiony taśmą. Sam sprzęt przychodzi w dobrym stanie, ale ten transport, ukryta poniekąd płatność przy odbiorze, czas oczekiwania, aż Pan Janusz łaskawie sprawdzi, czy przelew doszedł… no tragedia.

Pisaliśmy nawet do SBD głównego, że jest jak jest, a oni do nas, że jak to tak? Że przecież wszystko
  • Odpowiedz
@urak666: wiem, ze chwile bylo dostępne SBD do Polski, bo koledzy zamówili tą edycję żółto-niebieską jak była; później już było nieaktywne na stronie i wysyłało do polskiego; obecnie nie wiem jak jest; ewentualnie wujek w UK moze kupić i wysłać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kasahara: no to nie wiem, ja pisałem specjalnie do Czeskiego dystrybutora, czy nie wyślę SBD, bo nie chce kupować w PL. On na to, że akurat produktów sbd nie. Widziałem też u innych, że nie wysyłają za granicę do krajów, które mają swojego dystrybutora. Nie ogarniam trochę tej logiki
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol:

No tylko właśnie SBD 95 % czasu nie mogłeś od oficjalnego zamówić do polski
Sprawdzałem, aktualnie też nie można - więc nie masz wyboru jak chcesz sprzęt SBD ewentualnie musisz kombinować ostro aby ktoś Ci kupił i wysłał
Czaisz? :)
  • Odpowiedz
@Kasahara: jeszcze warto dodać, że Pan jest oburzony na jakiekolwiek zwroty, których nie przyjmuje, mimo 14 dniowego obowiązku. No bo co on zrobi z rozpakowanym sprzętem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol:

Czy Ty potrafisz czytać? Bo piszesz drugi post, z którego wynika, że albo nie czytałeś, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Pisaliśmy kilka e-maili przez lata do glównego SBD i zawsze kończyło się jedynie odpowiedzią, ze dystrybutor zostanie pouczony bla bla bla


Zarówno na FP jak i oficjalne dłuższe e-maile wraz z pełnymi dokumentacjami, zdjęciami, opisami problemu
Kasahara - @PiersiowkaPelnaZiol: 

Czy Ty potrafisz czytać? Bo piszesz drugi post, ...

źródło: comment_1600271689EO16d0qByEk5ocozcJkuv8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz