Wpis z mikrobloga

Ludzie odsuwają się od ciebie. Nie chcą podawać ci ręki. Ciężko ci kogolwiek poznać, nie mówiąc już o znalezieniu partnera/partnerki.


@memento_mori: ja pracowałem z takim gościem, miał bardzo mocne blizny na całym ciele i nie przeszkadzało mi to. Ale auta po nim bym nie kupił, no sorry. Raz, jeden kupiłem takie auto i o ile odkurzanie złuszczonego naskórka zajęło mi tylko dwie godziny to koleje dwie godziny musiałem usuwać pozostałości po
ja pracowałem z takim gościem, miał bardzo mocne blizny na całym ciele i nie przeszkadzało mi to. Ale auta po nim bym nie kupił, no sorry. Raz, jeden kupiłem takie auto i o ile odkurzanie złuszczonego naskórka zajęło mi tylko dwie godziny to koleje dwie godziny musiałem usuwać pozostałości po kremie do rąk, a tam gdzie było dotykana na lakierze to już polerka nawet nie pomagała.


@aarahon: To akurat wybitnie głupie...
Jak sie leczy? Znam kogos, kto ma w uszach i na skorze glowy i nie umie sobie poradzic :/


@onuceSzatana: Najlepsze jest IMO leczenie biologiczne, ale trudno dostępne... A tak, to dermatolog i maści. Włosy i skórę głowy tak czy siak warto jest olejować, więc może niech poczyta sobie ta osoba o olejowaniu włosów i połączy to z maściami od dermatologa na łuszczycę.
Ze zdrowego człowieka też łuszczy się skóra, tylko mniej. Jedyna różnica jest taka, że łuszczyk powinien odkurzać częściej (o ile faktycznie się z niego sypie, bo jak ma remisję choroby, to nie).


@Pantegram: było odkurzane i prane przed sprzedażą, babka pojechała nim do pracy 5 razy.

Nie trzeba brudzić wszystkiego wokół - to jakieś skrajne flejstwo.


@Pantegram: zakładam że rano się smarowała i jechała do pracy.
zakładam że rano się smarowała i jechała do pracy.


@aarahon: Obrzydliwe... Nie przypisuj proszę takiego zachowania chorobie i wszystkim łuszczykom. Ja obecnie nie mam aktywnego AZS, ale mam suche ręce, używam więc często kremów do rąk, ale musiałoby mnie #!$%@?ć, by się wysmarować tuż przed wejściem do auta i potem wszystko macać, nie wycierając nawet nadmiaru kremu w chusteczkę, czy coś w tym guście... To po prostu brak higieny, i to
było odkurzane i prane przed sprzedażą, babka pojechała nim do pracy 5 razy.


@aarahon: Sorry, nie umiem czytać.
W każdym razie, to jakiś bullshit. Auto można oddać na ręczne czyszczenie. Co to za myjnia, która nie umie posprzątać raz a porządnie?
Da się doczyścić rzygi, tusz czy brud z przewożonych materiałów budowlanych, a niby kremiku nie? I jeszcze niby użyła go tylko 5x, a tak #!$%@?ła brudem, że jest niedomywalne? Ta
W każdym razie, to jakiś bullshit. Auto można oddać na ręczne czyszczenie. Co to za myjnia, która nie umie posprzątać raz a porządnie?


@Pantegram: było glanc. Oglądałem je w niedzielę a w następną sobotę pojechałem je kupić. Tak się łuszczyła.

i potem wszystko macać, nie wycierając nawet nadmiaru kremu w chusteczkę, czy coś w tym guście...


@Pantegram: to jeszcze gorzej, albo na bogato tłuste ręce bo idzie to łatwo zmyć
było glanc. Oglądałem je w niedzielę a w następną sobotę pojechałem je kupić. Tak się łuszczyła.


@aarahon: Brzmi to jak ciężka postać łuszczycy / zaostrzenie choroby. Będąc w takiej sytuacji w życiu przy sprzedaży nie wydałabym komuś brudnego auta, tylko oddałabym je na czyszczenie tuż przed wydaniem nowemu właścicielowi.

Dodatkowo ja znam łuszczyka, który pracuje jako taksówkarz i umie utrzymać auto w czystości... Nad tymi kremami już nie będę się rozwodzić