Wpis z mikrobloga

To koniec tzw. Oskarów. Ta nagroda od kilku lat jest nic nie warta. FIlm albo mi się podoba, albo nie.A tak na poważnie z podobnymi wytycznymi mieliśmy do czynienia w czasach skrajnego komunizmu. A to się porobiło.
  • Odpowiedz
@Fix: Wiadomo, że to meme i tak w ogóle, ale rzeczywiście za niedługo może być takie podejście, nawet niekonieczne odpowiadające prawdzie xD. W sensie filmy oscarowe dalej mogą trzymać poziom, ale to co trafia do uszu przeciętnego człowieka o Oscarach, wkrótce rzeczywiście zacznie skutecznie obrzydzać te filmy xD
  • Odpowiedz
@Fix: co ty #!$%@?? XD mimo wszystko oscarowe filmy są naprawdę dobre - Green Book, znakomity Spothlight, w końcu nagroda dla Leo. Polityka, polityką ale nagrody nadal trzymają poziom
  • Odpowiedz
@Fix: ale bzdura XD Od lat domorośli znawcy mówią, że "nooo Oskary to polityczne gówno", a nie pamiętam, żeby jakikolwiek film nominowany czy wygrany za "best picture" w ostatnich latach był kiepski i leciał tylko na polit poprawności. A oglądam co roku wszystkie nominowane i wszystkie filmy to mocne pozycje.

Wiadomo - Złote Globy lepsze i doceniają bardziej niszowe filmy, ale to też zupełnie inna nagroda.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@geuze: ogladalwm parasite i przykro mi, nawet silac sie na jakies glebokie nawiazania i zaluzje to jest ten film wygral najlepszy film, to xD
  • Odpowiedz
@peszmerd: dla mnie ten film to totalna miazga, dla większości recenzentów też - od lewej do prawej XD A nawet jeżeli nie był najlepszy i może znalazłby się lepszy wśród nominowanych, to wciąż nie był to na pewno film słaby. I nie miał nic wspólnego z polit poprawnością.
  • Odpowiedz
żeby jakikolwiek film nominowany czy wygrany


@geuze: Za 'best picture' może nie, ale DRUHNY (2011):
NOMINACJE (2) OSCARY
Oscar - Najlepsza aktorka drugoplanowa Melissa McCarthy
Oscar - Najlepszy scenariusz oryginalny Annie Mumolo,
  • Odpowiedz
DRUHNY


@Krs90: no ja nie twierdzę, że zupełnie nie zdarzają się nominowane gnioty, ale nie ma co mówić, że te nagrody nie są nic warte i że za kilka lat trzeba będzie unikać oskarowych filmów XD
  • Odpowiedz
ale bzdura XD


@geuze: bzdury to ty wysrywasz komentując mem, na którym jest jasno napisane "2024" od kiedy te zmiany wchodzą. ZMiany które sprawiłyby, że nakręcony teraz Władca Pierścieni czy Ojciec Chrzestny nie miałby szans na oscara. ergo nie będzie sensu od 2024 sugerować się oscarami.
  • Odpowiedz
@geuze: mi się nie spodobał ten film o gejach ale nie dlatego, że jest o gejach tylko jak dla mnie był średni. Z seriali/filmów które w jakiś sposób są w okolicach LGBT to 6 stóp pod ziemią czy euforia były fenomenalne.
  • Odpowiedz