Wpis z mikrobloga

Jestem zdruzgotany, wszedlem do pokoju corki aby cos wydrukowac bowiem drurkarka jest w jej pokoju i to co zobaczylem zwalilo mnie z nog. Moja nastoletnia corka uprawiala joge! Kuzwa tyle lat katolickiego wychowania i izolowania od zlych duchow a ona wierzy w jakies zabobony i daje sie mamic taoistycznym demonom z dalekiego wschodu. Zaczalem krzyczec z nerwow, przybiegla zona ktora zaraz sie rozplakala. Corka nie widzi w tym nic zlego, sadzi ze to jedynie rodzaj gimnastyki. Nie wiem co robic, tu w gre wchodzi chyba tylko egzorcysta, dzwonilem do proboszcza to powiedzial, ze najlepiej odciac u zrodla i wylaczyc mlodej internet. Dlaczego mnie to spotkalo?
#religia #mirkomodlitwa #4konserwy #katolicyzm #pomocy #egzorcysta #kosciol #konfederacja
  • 18
@Fighter_forGlory:
Kurcze bardzo nieciekawa sytuacja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trochę głupio mi to mówić na portalu ze śmiesznymi obrazkami a Ciebie też nie znam ale obawiam się, że gdzieś mogliście po prostu nie zauważyć znaków jakie dawała wam córka.

To nie jest tak, że dziecko wychowywane w wierze i z wartościami od tak sobie z dnia na dzień zacznie interesować się jakimiś ohydztwami, na pewno był to