Wpis z mikrobloga

Czekam na moment jak już od zapłodnienia będzie można usunąć zapłodniona komórkę z lona kobiety i pozwolić na rozwój płodu bez jej udziału, a dziecko przejdzie na rzecz państwa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@iAmTS: mój ojciec nie ma nic do powiedzenia w kwestii tego czy mam, czy nie mam żyć, to jest tylko i wyłącznie moja kwestia, bo jestem wolną osobą. Wielki kolektyw niedługo będzie decydował, czy jednostki chore nie są zbyt dużym obciążeniem dla systemu Zdrowotnego, osoby niewydajne należy przerobić na karmę dla zwierząt hodowlanych. Nikt nie powinien mieć prawa decydować o życiu innego człowieka niż on sam.
  • Odpowiedz
Kto gdzie i kiedy twierdził, że płód jest martwy?


@szpongiel: no akurat kiedyś na fejsie taką laskę spotkałem. Upierała się, że nie i koniec, przed cipą nie jest żywy a po przejściu przez nią magicznie ożywa XD. Dopiero po dłuższym tłumaczeniu i podsuwaniu źródeł zgodziła się, że jest, ale nigdy nie wolno tego mówić, bo kobiety mogą źle się czuć po aborcji albo nie będą chciały jej robić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jast: nie no, są też tacy co twierdzą, że ziemia jest płaska. W końcu jest niemal 8 miliardów ludzi. Zawsze się znajdzie ktoś powtarzający dowolną głupotę
  • Odpowiedz