Wpis z mikrobloga

Na mojej siłowni 2 prysznice są obok siebie w jednej kabinie. Wiec mam pytanie jeżeli ktoś korzysta z jednego z nich to czy odpowiednim zachowaniem jest wejście do niego i mycie się obok? Normalnie bym poczekał albo umył się w domu ale czasami mam mało czasu i bardzo się spieszę. #mirkokoksy #silownia #ankieta
M.....2 - Na mojej siłowni 2 prysznice są obok siebie w jednej kabinie. Wiec mam pyta...

źródło: comment_1600168426Is1vbefhjigRgr53j9LsXo.jpg

Pobierz

Czy jeżeli ktoś by się mył to mogę myć się obok?

  • TAK, po to są 2 prysznice 68.9% (2936)
  • NIE, nawet jeżeli są 2 to jest dziwne 31.1% (1325)

Oddanych głosów: 4261

  • 65
  • Odpowiedz
@Matthew9902: Każdy ma jakieś swoje widzimisie, wiec jak Cię interesuje, czy ktoś się będzie wstydził jak będziesz się kąpać, to najlepiej zapytać jak będziesz chciał wejść. Tak mi się wydaje
  • Odpowiedz
@Matthew9902: 2 mężczyzn, którym nie przeszkadza wzajemna nagość może swobodnie korzystać z takiego przybytku. Żaden facet ceniący swoją i cudzą prywatność nie skorzysta w cudzym towarzystwie.

Tak swoją drogą - czy skorzystalibyście z takiego prysznica gdyby był koedukacyjny i teoretycznie mogłaby równocześnie korzystać osoba płci przeciwnej?
  • Odpowiedz
@Matthew9902: przy większej ilości i bardziej otwartym pomieszczeniu, jakoś tak inaczej, tu dwa, ściśnięte w waskiej kabinie podwójnej, ja bym pewnie czekał, jako introwertyk nie lubię takiej bliskości z obcymi.
  • Odpowiedz
@Matthew9902: Te prysznice są zrobione tak specjalnie po to, żeby początkujący pomogli wielkim koksom, którzy nie mogą nawet zgiąć ręki, w umyciu pleców. No pain no gain jak to mówią. Chcesz być gitem? Myj #!$%@? koksom plecy i nawet się nie zająknij. Tak zaczyna każdy.
  • Odpowiedz