Wpis z mikrobloga

Na mojej siłowni 2 prysznice są obok siebie w jednej kabinie. Wiec mam pytanie jeżeli ktoś korzysta z jednego z nich to czy odpowiednim zachowaniem jest wejście do niego i mycie się obok? Normalnie bym poczekał albo umył się w domu ale czasami mam mało czasu i bardzo się spieszę. #mirkokoksy #silownia #ankieta
M.....2 - Na mojej siłowni 2 prysznice są obok siebie w jednej kabinie. Wiec mam pyta...

źródło: comment_1600168426Is1vbefhjigRgr53j9LsXo.jpg

Pobierz

Czy jeżeli ktoś by się mył to mogę myć się obok?

  • TAK, po to są 2 prysznice 68.9% (2936)
  • NIE, nawet jeżeli są 2 to jest dziwne 31.1% (1325)

Oddanych głosów: 4261

  • 65
  • Odpowiedz
@Matthew9902: Mnie tego typu łazienki #!$%@?ą. Może nie każdy jest piłkarzem czy koksem od dziecka żeby był nauczony z gołą pałą latać wśród ludzi. Ja swego czasu chodziłem na Squasha, w łazience było kilka kabin oddzielonych ściankami wzdłuż jakby korytarza czyli spoko akceptowalne a później był remont to poszli po bandzie grubo. Wejście do łazienki i od razu przed szatniami główne prysznice w ilości około 12 co metr na ścianach w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matthew9902: #!$%@? ja tak się kąpie dziennie od 9 lat w pracy. Z 20 facetami obok siebie xD A mycie pleców to norma. Byś widział wężyk z 7 facetów, z #!$%@? na wierzchu jak stoją jeden za drugim i myją plecy wzajemnie xD Wszyscy żonaci a większość nie popiera LGBT xD

Śmieszny widok ale prawdziwy.
  • Odpowiedz