Wpis z mikrobloga

Mircy jaki sport tak dla zdrowia mógłbym sobie pouprawiać? #sport #fitness #silownia

- siłowni mi sie nie chce, kiedys sporo cwiczylem i mi minela zajawka. poza tym wolalbym cos bardziej kardio-kondycja
- pływać nie umiem, za duzo #!$%@? sie z jechaniem na basen, przebieraniem, plywaniem godzinke, ubieraniem
- mam rolki ale nie umiem jezdzic i nie mam z kim xd

Ogólnie 8h siedze w pracy na dupie, pozniej nic nie robie dalej siedzac na dupie, zbliza sie 30 i czuje ze zdrowotnie srednio stoje. czym sie moge zajac zeby to polepszyc?
o.....k - Mircy jaki sport tak dla zdrowia mógłbym sobie pouprawiać? #sport #fitness ...

źródło: comment_1600160272d0YUI2yO9tQ97xGEFBxzVG.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblesny_wujek: ja chodzę i mi się podoba, o wiele lepsza kondycja, fajnie wzmacnia mięśnie zwłaszcza jak siedzisz 8 godzin w pracy
Na zajęciach tam gdzie ja chodzę jest mieszane towarzystwo, więc nikt cię nie będzie wytykać palcami, że przyszedłeś na babskie zajęcia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oblesny_wujek: https://youtu.be/K56Z12XNQ5c
Rozciąganie, dużo ćwiczeń na nogi, wytrzymanie w przysiądzie kilkadziesiąt sekund, plank. Dużo ćwiczeń z gumą, taśmami, dużą piłką - np. Jedna noga na piłce, barki na podłodze i unoszenie drugiej nogi.
Aaaa i rolowanie ciała za pomocą rolera - mega przyjemne jest rolowanie plecków zwłaszcza po pracy 8h przy kompie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oblesny_wujek: Wiadomo, że jakichś super widocznych efektów po tym nie ma, bo to angażuje najbardziej mięśnie głębokie, których nie widzimy. No ale mi się bardzo spodobało więc polecam innym ()
  • Odpowiedz