Wpis z mikrobloga

@Krzysio_misio12: Na pewno moze sie zabawić i się napic, ale pewnie nie chce. To po prostu jego wola. Ja sam mam żone i dziecko. W tej chwili nawet nie chce mi sie wychodzic na piwo. Zostaje tylko praca i rodzina. W pewnym momencie wszystko sie zmienia. Jak to sie mowi, wyszumieć trzeba sie za młodu, a potem to juz rutyna :P
@JDMnormalnie: co to znaczy, że nie chce? Jak był na poprzednich edycjach jako uczestnik, a ona zrywała z nim w pierwszy dzień już to jest to normalne? Jak dla mnie to raczej chore. W związku istnieje coś takiego jak zaufanie, a siedzenie na sobie 24/h to utrata własnego ja.
@Zielonapoduszka: ta mahonkowa endzi to tez jest niezla zawodniczka, pamietam jak raz go na strimie cisnela i mu szpilki wbijala. Ale chlop wie ze innej nie znajdzie, rutyna i przyzwyczajenie. To siedzi pod pantoflem. Zreszta wyobraźcie sobie mahona jako mężczyzne, ktory umie sie postawic bo ja jakos nie moge. Zreszta takie osobniki jak on sa idealne na zwiazki. Wiec baba go trzyma za jaja a on to lubi. Wiec... XD