Wpis z mikrobloga

Niebywałe w jakim my z idiociałym kraju żyjemy. Partia która zdemolowała 20 letni dorobek Polaków. Partia która jest tak naprawdę post faszystowska - partia która kradnie jak żadna inna. Nadal cieszy się 40% poparciem. Ja się już pogodziłem że będziemy druga Grecją gospodarczo i drugą Rosją ustrojowo. Co się musi wydarzyć aby ludzie przejrzeli na oczy #bekazpisu #polityka
Megasuper - Niebywałe w jakim my z idiociałym kraju żyjemy. Partia która zdemolowała ...

źródło: comment_1600154383M3owLMox3ncM7D7ikDwdiS.jpg

Pobierz
  • 43
Dopóki karakan żyje, nic się nie zmieni. Po jego śmierci PiS się rozleci jak domek z kart, jest zbyt dużo grup chcących zdobyć władze, sami zaczną się wyniszczyć.


@Wiktorgg: Właśnie nie do końca, przed wyborami jakoś go nie było a Dudel wygrał. Poparcie jest w miare stałe. Ja myślę, że karakan przemyślał sprawę i utworzył swoich akolitów na tyle skutecznie, że będą kontynuować jego dzieło. Patrz Zero, patrz Siusiak i inni.
Co się musi wydarzyć aby ludzie przejrzeli na oczy


@Megasuper:

Musi rozpaść się wrak platformy obywatelskiej i pojawić się ktoś, kto będzie mógł podjąć walkę z pisem. Schetyna albo Budka to kpina, Tusk nie ma żadnej wiarygodności poza neuropą, r/polska i grupami psychofanów na fejsie.

Obecnie liczę na powtórkę z nowoczesnej, ale z liderem, który myśli zanim powie i z "pierwszą linią partyjną" bez skończonych idiotów.
@Megasuper: o 5 lat ciagle ktos pisze ze polska to bedzie druga grecja, druga wenezuela, druga rosja, ze pis wciagnie nas w wojne z rosja, ze pis to rosyjska agentura, ze pis to amerykanska agentura. Ja sie juz w tym pogubilem.