Wpis z mikrobloga

Anon lvl 14 jak większość anonów w moim wieku postanowiłem pójść do bierzmowania myśląc że pare razy pójdę kościółka na te spotkania i będzie gites, choć sam iść nie chciałem ale mamke namawiała i babcia zaoferowała troszkę chajsu to poszedłem ale co tam się zaczęło #!$%@?ć to ja nawet nie mieszkałem w takiej małej wsi gdzie wszyscy się znali mieliśmy typowego księdza pedofila znaczy nikt nie wiedzał ale wszyscy podejrzewali, mieliśmy chodzić co niedziele ale ty chodziłes co drugą spotkania czasami we wtorki narazie ty jako że nie byłeś jakimś przegrywem to miałeś ekipie swoich ziomków kolejno gruby bo #!$%@?ł cały czas nawet do opłatka szedł dwa razy mati sprawnością najmniej inteligetny typowy seba łysy to taki typowy dresik Kacper miał dużo hajsu ale tym się nie chwalił i ja stąd ze jako jedyny przeszłem do 7 klasy to mogę powiedzieć ze jestem najmądrzejszy, na pierwszej mszy nasz ksiądz dostał zawał tak #!$%@? zawał jak naczelne beret owe mochery podbiegły do księdza to się zaczęła istny #!$%@? dramat jedna go przykryła kurtką druga #!$%@? modlitwy trzecia wybiegła z kościoła krzycząc że biegnie po rosołek jeszcze pare tam zemdlało jako ze ja postanowiłem go uratować przed chordą moherów krzykłem #!$%@?ć i odziwo odsunęły się powiedzałem grubemu żeby na 112 dzwonił łysy i mati wbili na zachrystię i #!$%@? winko mszalne pogotowie wziło księdza i się skończyło a tym winkiem się napiedolilismy jak #!$%@? ale to już inna historia tydzień później po mszy ksiądz do mnie podszed i podziękował za moją zimną krew i opanowanie i napisał mi pochwale w książęce lecz nagle jakiś #!$%@? mocher ten sam kutóry po rosołek zapoerdalał do domu powiedział coś księdzu ten do mnie podszed i powiedzał ze mi nieudzieli bierzmowania jak się #!$%@?łem później się dowiedzałem ze to przez to ze kszykłem #!$%@?ć jak narazie jestem u Putina i namawiam go na bombardowanie mojej wsi

.
#bierzmowanie #takbylo #coolstory #heheszki #pasta #sebix