Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
mireczki potrzebuję waszej pomocy w nakierowaniu, może jest coś o czym nie pomyślałem a jak wiadomo jesteście najmądrzejszą społecznością w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) level 24, aktualnie projektuje sieci telekomunikacyjne, nie mam żadnego wykształcenia w tym kierunku, firma w której pracuje nauczyła mnie od zera tego co robię, robota monotonna, ale gdzieś tam mi się podoba, problem w tym, że widzę siebie gdzie indziej a mianowicie w IT, od dzieciaka fascynowały mnie kompy i to nie tylko w temacie gierek, próbowałem programowania, ale po kilku próbach stwierdziłem, że to nie dla mnie, nie ma dla mnie problemów nie do rozwiązania jeżeli chodzi o hardware/software w takim używaniu kompa typowo domowym, ale wiadomo, że powiedzmy taki helpdesk w korpo to nie jest to samo, w obecnej robocie mam prawie 6k netto i chciałbym żeby te zarobki były chociaż trochę zbliżone do tego co mam tutaj jednakże liczę się z tym, że bez doświadczenia na początek ciężko może być o to, w jakie dziedziny IT byście celowali w takiej sytuacji?

#it #administracjait #adminit #devops #sysops #helpdesk #servicedesk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5fe3608679b6c666e7c285
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 7
OP: dodam tylko, że pasuje mi taki układ jak w obecnej firmie gdzie zostałem przeszkolony praktycznie od zera, siedzenie w książkach jest dla mnie męczące i nudne, za to podczas pracy bardzo szybko przyswajam nowe informacje co uważam za swoją zaletę

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Precypitat

OgnistyJegomość: @AnonimoweMirkoWyznania: kolego ale przeczysz sam sobie. Najpierw piszesz że coś cię fascynowała, pasjonowało od zawsze (czyli jesteś kolejnym z tych którzy piszę te same bzdury) a po chwili dodajesz, że próbowałeś i jednak cię to nie kręci. Po co się okłamujesz?

Po drugie z chęcią dostałbym taką pracę w której od zera mnie przeszkolą i będę zarabiał więcej niż 90% Polaków. Nie doceniasz tego co masz.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

@AnonimoweMirkoWyznania:
Sa pewne rzeczy ktorych nie zrozumiesz jesli nie przysiadziesz na dupie i nie przerobisz iles przykladow.
Tak, co prawda sa kursy gdzie trener powie X albo Y, lub ekursy czy filmy. Ale nie zmienia to faktu, ze musisz
1) miec jakiegos laba w domu
2) pewne rzeczy przeczytac jednak z ksiazki, bo watpie aby po obejrzeniu filmiku bys mial zapamietac rozne rzeczy

Jesli projektujesz sieci telekomunikacyjne to najblizej Ci bedzie