Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#prawo #policja #bekazpodludzi #zalesie #logikaniebieskichpaskow
Gdy miałem 16 lat w wakacje zostałem "brutalnie" pobity i skradziono mi portfel i telefon. Wracałem po nocy do domu z ogniska i zaczepiło mnie dwóch kolesi, jak się okazało oni mieli wtedy 22 lat. Co prawda jeden Mateusz stał tylko biernie i się przyglądał a drugi Adam pobił mnie do nieprzytomności za nic - przesiedziałem miesiąc w szpitalu a goiłem sięc chyba z 3 miechy. Sprawa oczywiście trafiła na policję ale jak to nasz wymiar sprawiedliwości, mimo z wskazaniem kto to zrobił, sprawa się nie rozwiązała bo nie było świadków i dowodu. Teraz mam 26 lat a Adam 32 lata, sporadycznie sprawdzałem jego profil na fejsbuku co się z nim dzieje. Dzisiaj go spotkałem na parkingu z dzieckiem (gówniak jakies 8 lat) i podszedłem do niego:
- pamiętasz mnie ?
nie
- nie pamiętasz jak z 10 lat temu mnie pobiłeś do nieprzytomności i okradłeś ?
nie, co ty gadasz..
- poczekam sobie jak twój dzieciak trochę podrośnie, zobaczymy czy to takie przyjemne będzie.

Typ po kilku godzinach piszę mi na fejsie co może dla mnie zrobić ?
Co byście doradzili ??
- żeby się zgłosił na policję
- czy jakiś hajs za zadość uczynienie ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5fbc938679b6c666e7c1e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 86
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet jesli to bait, to powiem tak: i bardzo #!$%@? dobrze.. Przecież to nie jest jakaś gra komputerowa, nie ma #!$%@? zasad fair play. On ci #!$%@?, bez wyrzutow sumienia, skonczyles w szpitalu, to cwicz go tam dokladnie, gdzie go najbardziej boli. On sie nie przejmowal, to co masz sie przejmowac jego synem? Gdyby nie ojciec, to by sytuacji nie bylo. To tylko i wyacznie jego wina.
  • Odpowiedz
PrzystojnyPiwniczak: To że w ogóle rozpatrujesz zemstę oznacza że przegrałeś. Tu właśnie złapać można sens frazy zło dobrem zwyciężaj. Gość cię oklepał i okradł 10 lat temu co wpłynęło na Ciebie tak a nie inaczej i wygrasz to tylko wtedy kiedy w pełni zdasz sobie sprawę z beznadzieji tej całej sytuacji. Chwilowa ulga jaką dało by Ci wyrządzenie jemu albo jego synowi krzywdy na pewno nie zaświeci światła w ciemnym miejscu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zemsta przy braku wymierzonej sprasiedliwosci jak najbardziej, jak chcesz to mozesz mu obic ryj czy zaszantazowac go synem, tylko dzieciaka nie tykaj bo to bedzie dokladnie ten sam typ patusiarstwa ktorym ten typ sie wykazal. A chyba raczej chodzi o to, zeby tego gnoja spotkaly konsekwencje i sie czegos nauczyl, a nie niszczenie kolejnego niewinnego dziecka. Czyli z tego co czytam postapiles bardzo dobrze, a wiekszosc debili tutaj nie
  • Odpowiedz
Typ po kilku godzinach piszę mi na fejsie co może dla mnie zrobić ?

Co byście doradzili ??

- żeby się zgłosił na policję

- czy jakiś hajs za zadość uczynienie ?


@
  • Odpowiedz
kolejny debil. Rodzice musieli Cię mieć w dupie ze wychowali kogoś kto chce szkodzić jakiemukolwiek dziecku. Kiep


@skorpion666: Jak nie popieram OPa, jego tekstu i ogólnych rozważań, tak muszę się kłócić o to, że jedynym który go "wychował" w ten sposób był jego oprawca te N lat temu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz