Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#prawo #policja #bekazpodludzi #zalesie #logikaniebieskichpaskow
Gdy miałem 16 lat w wakacje zostałem "brutalnie" pobity i skradziono mi portfel i telefon. Wracałem po nocy do domu z ogniska i zaczepiło mnie dwóch kolesi, jak się okazało oni mieli wtedy 22 lat. Co prawda jeden Mateusz stał tylko biernie i się przyglądał a drugi Adam pobił mnie do nieprzytomności za nic - przesiedziałem miesiąc w szpitalu a goiłem sięc chyba z 3 miechy. Sprawa oczywiście trafiła na policję ale jak to nasz wymiar sprawiedliwości, mimo z wskazaniem kto to zrobił, sprawa się nie rozwiązała bo nie było świadków i dowodu. Teraz mam 26 lat a Adam 32 lata, sporadycznie sprawdzałem jego profil na fejsbuku co się z nim dzieje. Dzisiaj go spotkałem na parkingu z dzieckiem (gówniak jakies 8 lat) i podszedłem do niego:
- pamiętasz mnie ?
nie
- nie pamiętasz jak z 10 lat temu mnie pobiłeś do nieprzytomności i okradłeś ?
nie, co ty gadasz..
- poczekam sobie jak twój dzieciak trochę podrośnie, zobaczymy czy to takie przyjemne będzie.

Typ po kilku godzinach piszę mi na fejsie co może dla mnie zrobić ?
Co byście doradzili ??
- żeby się zgłosił na policję
- czy jakiś hajs za zadość uczynienie ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f5fbc938679b6c666e7c1e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 86
  • Odpowiedz
nie wierzę, że zagroziłeś jego synowi, a on Cię zaczął lizać po jajach zamiast Ci #!$%@? :) bait


@BarkaMleczna: a skąd pewność, że op nie dba o siebie fizycznie a Adam się nie zapuścił od tamtego czasu lub przez dziecko?

Skąd pewność, że w takiej sytuacji mysli się o agresji wobec grożącego a nie o dobru swojego dziecka i próbie załagodzenia sprawy i uniknięcia kłopotów i konsekwencji kolejnych starć?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: od dzieciaka to ty sie odwal. Chcesz aby został ukarany- niech się zgłosi na policję pod warunkiem, że wtedy nie dostał jakiejkolwiek kary. Chcesz się zemścić? Możesz być złośliwym chamem do końca jego dni pod warunkiem, że znasz prawo na poziomie dostatecznym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania połam typowi obie ręce i szczękę, ewentualnie weź ziomków i złap go jak będzie z żonką, każ jej zrobić tobie loda na jego oczach i na koniec mu też #!$%@?, zniszczył ci psychike na tyle lat to musi go spotkać dotkliwa zemsta, #!$%@?ć to że taki patus ma jeszcze gówniaka, nie jest to żadna taryfa ulgowa
  • Odpowiedz
Najlepsza zemsta: Ja bym wybrał klasykę - #!$%@?. Ale, jeśli się na to zdecydujesz, KONIECZNIE zrób to w obecności jego syna. Najlepszą zemstą nie będzie sam #!$%@?, ale to, że jego syn będzie patrzył jak jego ojciec jest bezbronny. Jak dobrze pójdzie, to może nawet ten dzieciak będzie się moczył w nocy że strachu, bo może nie ma dobrze ukształtowanej psychiki, skoro ma tylko 8 lat. Ta zemsta uderzy w jego
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania Niezły z ciebie psychol żeby grozić jego dziecku, chciałeś zemsty to trzeba było #!$%@?ć kolesiowi a nie straszyć go pobiciem dziecka, gdyby o mnie chodziło to #!$%@? Ci w dupę, że ćwiczyłeś #!$%@? wie co i jak wielki jesteś ale za taki tekst zebrał bym ekipę i #!$%@?ł ci drugi raz tak, że nawet byś nie wiedział od kogo dostałeś oklep ale już nie tak łagodnie jak poprzednio.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem, że chciałeś go uderzyć tam, gdzie go najbardziej zaboli. Postaraj się zwalczyć w sobie takie myśli, bo to do niczego nie prowadzi, bo będziesz się czuć zwycięzcą nad nim jakiś czas po tych groźbach, ale po latach będzie Cię męczyć, że źle myślałeś i robiłeś i tak naprawdę okazałeś słabość, a nie siłę.
  • Odpowiedz
@skorpion666: Wy w ogóle czytacie komentarze co chłop odpisuje - przecież napisał wyżej, że jego dziecko nawet nie miało świadomości o odbytej takiej rozmowie i że nie pobił by tego dzieciaka tylko typek chciał sprowokować ojca do uderzenia; Jakieś pierwsze 10 komentarzy xD
@HaSSaN

Sam jestem ciekaw jak by się akcja potoczyła, Bo ja gdy miałem 17 lat 3 ludzi napadło mnie w lesie jak się bawiłem w "bushcraft"
  • Odpowiedz