Wpis z mikrobloga

dla mnie noszenie futra nawet fejkowego jest turbo wioską i paździerzem


@ksienciunsson: Ale pomijając już zupełnie kwestie mody i cały wydźwięk tego wpisu - prawdziwe futro, na prawdziwej skórze i dobrze zrobione, jest wręcz niewiarygodne.

Nie noszę takich rzeczy, bo wizualnie to niezbyt ładne, a nie mieszkam na Syberii. Niemniej kilka razy zdarzyło się nosić i najdroższe zimowe ciuchy i puchowe wdzianka nie robią takiej roboty. I jeszcze jak to oddycha.
@x3noN: mnie rozbawiło jak na grupie weganką pytała o buty w góry na zime. Nie dało się jej wytłumaczyć, że prawdziwa skóra jest najlepsza i na koniec dowalia,, moja eko skóra wytrzyma dłużej niż wasza zwierzęca. Dla mnie kupowanie eko gówna to śmiech, takie produkty często są na sezon a raz kupiona skórzana kurtka jest na lata.
@Miorz: Ktoś tu chyba odkrył jak działa demokracja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślicie, że nigdy nie było polityka, który udawał wielkiego katolika i konserwatystę a po wyłączeniu kamery ruchal dziwki, wciągał koks i śmiał się z naiwnych idiotów, którzy łyknęli jego bełkot ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak działa polityka moi państwo, gdyby pani Ogórek załóżmy powiedziała, że ma serdecznie w dupie te