Wpis z mikrobloga

@loczyn: no to niech cała unia zbanuje i ameryka bo tam pewnie duzę natęzenie milionerów to lubią futra.
nie wiem dlaczego mamy coś zamykać bez porozumienia globalnego o zbanowaniu futer.

nawet z linku co podałem wygląda na to że pajety co srają do morza zbanowali je.
@tenportaltodno: Tu się zgadzamy, i tak jak wspomniałem wcześniej - cała ta akcja tylko naświetla hipokryzję w konfederacji. Niezależnie od tego czego faktycznie by temat dotyczył to i tak zdobędzie popularność. W medialnej polityce nie chodzi o to, żeby wypracować rozsądne rozwiązanie, tylko żeby konkurencji #!$%@?ć - dlatego tylu ludzi się nad tymi postami pastwi.
@loczyn: no to niech cała unia zbanuje i ameryka bo tam pewnie duzę natęzenie milionerów to lubią futra.

nie wiem dlaczego mamy coś zamykać bez porozumienia globalnego o zbanowaniu futer.

nawet z linku co podałem wygląda na to że pajety co srają do morza zbanowali je.

@tenportaltodno: Kazdy tak bedzie czekac i co? Mexican standoff?

Lepiej zeby polska gospodarka stala czyms bardziej zaawansowanym niz obdzieraniu gryzoni ze skóry.
Widze polak
@loczyn:

tylko my nie mamy tej zaawansowanej gospodarki o której mówisz i nie tak hop siup ją stworzyć z naszymi przywódcami.
co my mamy w gospodarce...jabłka

ludzie wyjeżdzają do pracy być robakiem w niemczech za 5 euro u rumuna, spać w 20 w jakims baraku z jednym kiblo umywalką 100 metrów od budynku by pózniej wrócić i kibel w domu wyremontować i normalne święta zrobić.
dzisiaj filmik na mirko z przeszukania
@waro: Miśko to dzban większy niż Bosak, Bosak ma też swoje chwile spierdzielenia. Nie zmienia to jednak nic w sprawie biznesu norkarzy. Nie wolno kur%a ogłaszać zamknięcia pewnej gałęzi przemysłu pozostawiając przedsiębiorców z milionowymi kredytami. Jeśli już rząd zamierza to zrobić to niech weźmie na siebie całość zaciągniętych zobowiązań i kredytów i da z 5 lat, aby ludzie pracujący w tej branży znaleźli swoje miejsce w świecie.
@joyko: tego, że Bosak lobbuje dla swojego kolegi? dla mnie to w sumie nic dziwnego, tak było jest i będzie, nie jestem zaskoczona ani nic, raczej rozbawiła mnie retoryka "mają razem zdjęcie ale to nie znaczy że się kolegują" w kontekscie jego wesela xD
@pollyanna: #!$%@? ziomalko, jakie to ma znaczenie? Przecież każdy kurła wie, że Bosak zna wszystkich z Wsensie, wrealu24, mediów narodowych i innych szurii bo tylko tam ich swego czasu zapraszali. Jak posłuchasz sobie Miśko to zobaczysz, że on jest dopiero pierdzielnięty w czerep, a nie Bosak.
@waro: nadal nie rozumiem w czym zwierzęta futerkowe są lepsze od świń, krów, kur, owiec xd może bosak to niezbyt bystry typ pisząc wysrywy uga buga pan buk mówil że wszystko im wolno!!!111 ale przynajmniej w tej jednej kwestii nie jest hipokrytą, i raz miał racje mówiąc że zwierzęta futerkowe mają o wiele lepsze warunki niż zwierzęta hodowlane.

Ale zawsze możecie się poczuć lepiej obłudnicy, plując na rosyjskie kobiety ktore potrzebują
@Ancymoon1 chciałbym, żeby było tak jak piszesz, dawać dobry przykład, czynić dobro, na pewno zostanie to docenione prawda? W polityce liczą się interesy, nie sentymenty, może niech największe mocarstwa,które powinny dawać przykład i zacząć się rozbrajać, zrezygnować z broni atomowej, powoli ograniczać armię, zamiast robić zupełnie odwrotnie.. efekt zakazu hodowli zwierząt futerkowych będzie taki jak pisałem, a myślenie życzeniowe, że jak my zrezygnujemy to cały świat pójdzie w nasze ślady możemy sobie
@Kraciacho taa wiadomo, teraz trawy nie da się kupic xd Chińczycy chętnie przejmą naszą cześć rynku futer, zwierzęta tam będą miały wiele lepiej
@waro ciekawe ile zapłacili Bosakowi Żydzi za obrone ustawy zakazujacej ubóju rytualnego na eksport. Pamiętaj że za wszystkim stoją Żydzi! Sprawdzałeś już listę gości o żydowskim pochodzeniu?