Wpis z mikrobloga

@joyko: lider ugrupowania jest wolnorynkowego jest też przeciwny urynkowieniu usług aborcyjnych i popiera niedziele niehandlowe. Co do sedna się z nim zgadzam- biznes nie zniknie tylko się przeniesie, zamknięcie tego w kwestii zwierzat gówno da, bo kurczaki cisna się w klatkach, w których jedyny ruch jaki moga wykonać to ruch dzioba do paszy. Z drugiej jednak strony, te norki to nie jest jakaś olbrzymia gałaź gospodarki, tylko niszowe gówno- niewiele
  • Odpowiedz
@Najzajebistszy: Bosak w spójny sposób przedstawia swoje poglądy. Ale -według Ciebie- nie może i nie jest ideowy, bo ma kolegę. Ja mam kolegę co prowadzi szkolenie strzeleckie, mogę być za ułatwieniem dostępu do broni? Czy jednak kolesiostwo? Mam też kolegę co gra w pokera, mogę być za zdjęciem różnych zakazów, czy też kolesiostwo?
  • Odpowiedz
@MartinoBlankuleto: Cieszy mnie, że pan poseł ma kolegów. Cieszy mnie, że im pomaga i lobbuje w ich sprawie. Nie cieszy mnie, że robi to za publiczne pieniądze. Jeśli krytykuję nepotyzm i kolesiostwo wśród partii rządzącej, to muszę również tutaj. Mam pełne prawo do posądzania go o kolesiostwo, bo fotografuje się z twarzą polskiego przemysłu futrzarskiego. Ba, zaprasza go na ślub. Teraz nie wiem czy jego poglądy wynikają z idei czy
  • Odpowiedz
@Najzajebistszy: Nepotyzm? Nepotyzm byłby, gdyby zatrudnił żonę albo szwagra. Publiczne pieniądze? Wybrano go posłem, więc zarabia jako poseł. Transparentność? Wziął jakieś pieniądze od nich? Bosak głosi takie same poglądy od zawsze, a Ty mu wypominasz, że ma kolegę. Wypominanie komuś, że zaprasza sobie kogoś na swój ślub jest już poza skalą
  • Odpowiedz
@MartinoBlankuleto: Ale czytaj proszę Cię co piszę - pisałem o nepotyzmie w obozie Prawa i Sprawiedliwości. Zachowanie posła Bosaka nazywam kolesiostwem. Dobrze, przecież nie będę Cię przekonywał do zmiany zdania. Nie robi mi różnicy co o tym myślisz i zbyt emocjonalnie podchodzisz do mojej opinii.
  • Odpowiedz