Wpis z mikrobloga

matka wróciła godzinę temu to poprosiłem, żeby mi zrobiła obiad na kolacje bo jestem bardzo głodny
a ta zaczęła się tylko drzeć, że ona jest zmęczona, że jestem dorosły i żebym sam sobie skombinował

więc skombinowałem i wróciłem właśnie z kfc, gdzie wydałem 20zł które jej podebrałem z portfela jak poszła spać
smacznego

#przegryw
Pobierz k.....e - matka wróciła godzinę temu to poprosiłem, żeby mi zrobiła obiad na kolacje ...
źródło: comment_1600016028tzXl6T24rA4uauhoO1YbiG.jpg
  • 94
@kiedys_mialem_nadzieje: obowiązek gotowania może spoczywać wtedy, kiedy dziecko ma 5, 12, może 18 lat. Ale Ty jesteś dorosłym chłopem. To wstyd, żebyś w tym wieku wykorzystywał matkę i żądał od niej gotowania.

Nie przystosowała Cie? Jak będziesz miał 40 lat też będziesz zwalał wine na matkę? Nie każdy rodzic jest idealny i każdy robi błędy, ale czas najwyższy wziąć się za siebie i być samodzielnym
@kiedys_mialem_nadzieje Sam byłem Cienkim Bolkiem na polu kulinarnym ale przyszedł taki czas, a konkretnie studia gdzie trzeba było się podszkolić w sztuce kulinarnej. Mnie również rodzice nie uczyli zbytnio gotowania, ale sytuacja mnie zmusiła by się uczyć na własną rękę. Rozumiem że matka mogła nie przystosować Cię na tym czy innym polu do życia ale zaległości musisz nadrobić sam bo później obudzisz się z ręką w nocniku. Podpierdzielania matce drobnych do niczego