Wpis z mikrobloga

matka wróciła godzinę temu to poprosiłem, żeby mi zrobiła obiad na kolacje bo jestem bardzo głodny
a ta zaczęła się tylko drzeć, że ona jest zmęczona, że jestem dorosły i żebym sam sobie skombinował

więc skombinowałem i wróciłem właśnie z kfc, gdzie wydałem 20zł które jej podebrałem z portfela jak poszła spać
smacznego

#przegryw
Pobierz k.....e - matka wróciła godzinę temu to poprosiłem, żeby mi zrobiła obiad na kolacje ...
źródło: comment_1600016028tzXl6T24rA4uauhoO1YbiG.jpg
  • 94
@Mzl02: Obecnie większość tobie podobnych femoidów również nie nabyła podstawowych umiejętności kulinarnych i stołuje się w manekinach i innych takich.... Czepiasz się chłopaka, a nie tobie podobnych, które jedyne co potrafią przyrządzić to wodę w czajniku elektrycznym? Grażynacore i jeszcze ten zaszczyt, że w wieku 23 lat wzięło się ślub( ͡° ͜ʖ ͡°) Daj znać przed 30. czy jesteś w trakcie czy po rozwodzie( ͡° ͜
@Poliorketes: widzę że expert się odezwał, a gówno wie o życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak znajdziesz jakąś karyne też daj znać, będę wiedzieć kiedy wypić za twoje zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mzl02 gówno wie o życiu bo nie zarzucił kotwicy w wieku 23 lat i nie chce tak wcześnie zaczynać osiadłego trybu życia xD to niezłą hierarchię wartości mssz różowa ( ͡º ͜ʖ͡º)