Wpis z mikrobloga

matka wróciła godzinę temu to poprosiłem, żeby mi zrobiła obiad na kolacje bo jestem bardzo głodny
a ta zaczęła się tylko drzeć, że ona jest zmęczona, że jestem dorosły i żebym sam sobie skombinował

więc skombinowałem i wróciłem właśnie z kfc, gdzie wydałem 20zł które jej podebrałem z portfela jak poszła spać
smacznego

#przegryw
Pobierz k.....e - matka wróciła godzinę temu to poprosiłem, żeby mi zrobiła obiad na kolacje ...
źródło: comment_1600016028tzXl6T24rA4uauhoO1YbiG.jpg
  • 94
@Mzl02: Nie polecam traktowania tego portalu poważnie - pomyśl o wykopie jak o kiblu, tylko emocjonalnym. Ciężki dzień w pracy? Dużo stresu? Coś nie wychodzi? To dawaj na mirko, zdejmuj majtochy i defekacja prosto do ryja, po prostu się wysraj.

Tak masz rację, w wieku 23 lat to beka z typa, ale nie kłóć się o to, nie zrozumieją
@Mzl02: co do oceniania wieku po klasyfikacjach to napewno nie jesteś najlepszą osobą do tego, co do umiejętności gotowania i jej posiadania też nie jesteś od weryfikowania tego, co do ogaru życiowego też nie za bardzo bo nie znasz op'a
Pitolisz jakieś głupoty że ludzie w wieku 23 lat się ze sobą schodzą, jak dla mnie mogą ale to że jest ktoś z związku nie jest jakimś wyznacznikiem czy jest się
obowiązek gotowania może spoczywać wtedy, kiedy dziecko ma 5, 12, może 18 lat.


@Mzl02: bo? Powołujesz się na prawo? Jak prawo uzna ze za zarobki powyzej 100k rocznie masz oddać 50% procent to tez to uznasz za obiektywną rację? Wiesz ze ludzie tworza prawo (tuski, kaczyńskie), a nie nieomylny bóg?

To wstyd, żebyś w tym wieku wykorzystywał matkę i żądał od niej gotowania.


@Mzl02: to wstyd przed kim? Przed wykopkami?