Wpis z mikrobloga

@Olsea: to cię zaskocze. Nie mają do tej przeróbki żadnych praw. Twórcą dzieła kompletnego w formie ostatecznej jestem ja, a poszczególne fragmenty są tylko tworzywem, z którego może wyniknąć twór ostateczny, ale przecież poszczególni autorzy swych tworów o wyniku ostatecznym pojęcia mieć nie mogli i nie mieli, także samo, jak nie mieli w powstaniu tego "dzieła" żadnego udziału ;D
Btw, widać że chyba nie pisałaś żadnej pracy na uczelni wyższej.

Po
Pobierz arturooo32 - @Olsea: to cię zaskocze. Nie mają do tej przeróbki żadnych praw. Twórcą ...
źródło: comment_1600029140RfHyhNzglJafVP2Q5zJiyE.jpg
@arturooo32: widać, że się nie znasz na prawie autorskim.
Pisałam pracę i miałam zajęcia z prawa autorskiego.
Wolnego masz kompa. 10 sekund na Gimpa?
Pisałam o paincie. Robiłam podobne rzeczy, da się wkleić w tle. Może nie ma takiej jakości, bo trzeba gumką zmazać bok obrazka bo się nakładają, ale takie coś zrobiłam jak miałam 10-12 lat. I z racji wieku zajmowało mi to trochę... Ale wybitnie skomplikowane nie było. Mozolne,
@arturooo32: zazwyczaj jest odwrócona kolejność. poza tym powinniście pokazać miłosierdzie i tolerancję, którymi odnosicie się dzień w dzień. a tak tylko pokazujecie, że niczym się nie różnicie. banda hipokrytów.
ta przeróbka trwała maks 10 sekund i tylko ucięto podpis wklejono flagi i tyle. Takie coś robię w minucie w paincie.

I tak, zostawia się autora zawsze. Prawa autorskie obowiązują wciąż.


@Olsea nie chodzi tyle o prawa autorskie, co o podpisywanie się pod czymś, szczególnie kiedy praca ma jakiś przekaz.
Wyobraź sobie, że piszesz, lub tworzysz obraz o przesłaniu "wspieram LGBT", a ktoś modyfikuje na "wspieram walkę z LGBT". I Ty chcesz
@Olsea na pewno ktoś będzie źródło sprawdzał, nie rozśmieszaj nie xD zostałabyś tylko oczerniona w ten sposób i część ludzi by ci nie uwierzyła, nawet jakbyś pokazała oryginał xD

Wg mnie już lepiej usunąć podpis, albo zostawić widoczny, przekreślony i obok swój nick.
@Lorne: @paul43 serio w obie? Według mnie prawacy od wielu lat atakują LGBT. Niedawno do tej nagonki dołączył się kościół z w tym jedraszewski mówiąc o zarazie i wyzywając LGBT. LGBT odpowiedziało na to najpierw profanacją mszy, cipką z hostii, podcinaniem gardła lalki i tak doszliśmy do flag LGBT na pomnikach.. ale prawacy mają krótką pamięć i lubią przeinaczać.

Jak macie dowód że to LGBT zaczęło wojnę z kościołem albo prawakami
@srogie_ciasteczko: najlepiej opisać, że jest to przeróbka konkretnego dzieła konkretnego autora, a nie.
Z resztą, skoro nikt nie sprawdzi źródła...
To jak to wpłynie na moją reputację skoro podpisu nikt nie zauważy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)