Wpis z mikrobloga

Przeglądając sobie fb napotkałem na takie zdjęcie. Stwierdziłem, że poczytam sobie komentarze. Nie wiem jakie wy macie do tego podejście i zdanie (chętnie je poznam w sumie), ale zauważyłem, że sporo osób się dziwiło oburzenia, że przecież to normalne, że to miłość itd. Ktoś nawet im pogratulował tego, że żyją swoim życiem i mają wywalone w opinię innych XDDD.
Serio, trzeba znać jakieś granice i wyczucie dobrego smaku, rozumiem miłość i potrzeby, ale to moim zdaniem w ŻADNYM miejscu publicznym, żadna para, bez względu na orientację, nie powinna tak się unosić. To nie są miejsca od tego, poza tym nie każdy chce na takie coś patrzeć, gdziekolwiek bu to nie było. Ktoś może powiedziec ,,Jak ci się nie podoba, to po prostu nie patrz w ich stronę". Dobra, to ja będę chodził nago w miejscu publicznym i jak ci się nie podoba to też nie patrz, bo mam wywalone w zdanie innych i żyję własnym życiem. To działa na dokładnie tej samej zasadzie. Poza tym mieć wywalone w opinię inmych, a nie mieć szacunku wobec innych osób przebywających w danym miejscu i nie znać granicy dobrego smaku, to spora różnica. Nie wspomnę o butach na siedzeniu...
Zapraszam do dyskusji.
#przemyslenia #dyskusja #milosc #kulturaosobista
Pobierz x.....x - Przeglądając sobie fb napotkałem na takie zdjęcie. Stwierdziłem, że poczyta...
źródło: comment_1599935980RvU8gah5hBNzpJnK88fGcU.jpg
  • 46
@Krabowski: Buciory buciorami. To jest jak dla mnie poboczna kwestia. Moją uwagę bardziej zwraca całowanie czy też lizanie. Mnie osobiście przyprawia o mdłości ¯\_(ツ)_/¯
@Kamaz0: Z tego co wiem jest legalna. Nie koniecznie jest natomiast przyjemna dla oka innych osób. Pominę fakt, że w tych czasach i w wieku nastoletnim całowanie nie do końca jest wyrazem miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kotouak: Obawiam się, że
@xWiteQx Dokładnie. Nikt nie powinien się lizać i nachalnie okazywać miłości w miejscu publicznym. A nawet i zwłaszcza pary heteroseksualne - bo to oni to największe zwierzęta, którzy bez obłudy idą w ślinę w całkowicie publicznych miejscach.