Wpis z mikrobloga

Przeglądając sobie fb napotkałem na takie zdjęcie. Stwierdziłem, że poczytam sobie komentarze. Nie wiem jakie wy macie do tego podejście i zdanie (chętnie je poznam w sumie), ale zauważyłem, że sporo osób się dziwiło oburzenia, że przecież to normalne, że to miłość itd. Ktoś nawet im pogratulował tego, że żyją swoim życiem i mają wywalone w opinię innych XDDD.
Serio, trzeba znać jakieś granice i wyczucie dobrego smaku, rozumiem miłość i potrzeby, ale to moim zdaniem w ŻADNYM miejscu publicznym, żadna para, bez względu na orientację, nie powinna tak się unosić. To nie są miejsca od tego, poza tym nie każdy chce na takie coś patrzeć, gdziekolwiek bu to nie było. Ktoś może powiedziec ,,Jak ci się nie podoba, to po prostu nie patrz w ich stronę". Dobra, to ja będę chodził nago w miejscu publicznym i jak ci się nie podoba to też nie patrz, bo mam wywalone w zdanie innych i żyję własnym życiem. To działa na dokładnie tej samej zasadzie. Poza tym mieć wywalone w opinię inmych, a nie mieć szacunku wobec innych osób przebywających w danym miejscu i nie znać granicy dobrego smaku, to spora różnica. Nie wspomnę o butach na siedzeniu...
Zapraszam do dyskusji.
#przemyslenia #dyskusja #milosc #kulturaosobista
x.....x - Przeglądając sobie fb napotkałem na takie zdjęcie. Stwierdziłem, że poczyta...

źródło: comment_1599935980RvU8gah5hBNzpJnK88fGcU.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@xWiteQx: Dla mnie też to jest mega średni widok, mam ciary żenady jak jestem zmuszona przebywać z kimś kto odwala taką szopkę. Młodym wybaczam więcej, widzę ostro całujących się w parku, to się nawet uśmiechnę, bo to na swój sposób urocze. Przejdę obok i zapomnę. A jeśli jestem zmuszona spędzić więcej czasu z taką akcją obok, to mnie zalewa, czuję dyskomfort i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: a prawie 400 plusujacych komentarz Krabowskiego nie widzi w tym nic złego, jedynie ma problem z butami, co akurat jest normalne, bo brudzą. xD
  • Odpowiedz
@xWiteQx: każdy kiedyś był młody i każdy się całował publicznie. Chyba że jesteś wycofanym incelem to wtedy #!$%@? się z zazdrości do takich widoków. Dajcie mlodym żyć jak chcą.
  • Odpowiedz
@xWiteQx: Wiocha w opór, prowadzę lokal handlowo usługowy i raz na milion trafia się taka parka co się ślimaczą jak się ich obsługuje, wtedy żałuje ze nie mam wmontowanej jakieś katapulty w podłogę.
Ble
  • Odpowiedz
@Emes22: No ja szanuję twoje zdanie jak i zdanie tamtych osób, jednak każdy patrzy na to inaczej, każdy może mieć inne podejście. Nie każdy jest zazdrosny, może niektórych po prostu to brzydzi. Totalnie normalna sprawa
  • Odpowiedz