Wpis z mikrobloga

Przeglądając sobie fb napotkałem na takie zdjęcie. Stwierdziłem, że poczytam sobie komentarze. Nie wiem jakie wy macie do tego podejście i zdanie (chętnie je poznam w sumie), ale zauważyłem, że sporo osób się dziwiło oburzenia, że przecież to normalne, że to miłość itd. Ktoś nawet im pogratulował tego, że żyją swoim życiem i mają wywalone w opinię innych XDDD.
Serio, trzeba znać jakieś granice i wyczucie dobrego smaku, rozumiem miłość i potrzeby, ale to moim zdaniem w ŻADNYM miejscu publicznym, żadna para, bez względu na orientację, nie powinna tak się unosić. To nie są miejsca od tego, poza tym nie każdy chce na takie coś patrzeć, gdziekolwiek bu to nie było. Ktoś może powiedziec ,,Jak ci się nie podoba, to po prostu nie patrz w ich stronę". Dobra, to ja będę chodził nago w miejscu publicznym i jak ci się nie podoba to też nie patrz, bo mam wywalone w zdanie innych i żyję własnym życiem. To działa na dokładnie tej samej zasadzie. Poza tym mieć wywalone w opinię inmych, a nie mieć szacunku wobec innych osób przebywających w danym miejscu i nie znać granicy dobrego smaku, to spora różnica. Nie wspomnę o butach na siedzeniu...
Zapraszam do dyskusji.
#przemyslenia #dyskusja #milosc #kulturaosobista
x.....x - Przeglądając sobie fb napotkałem na takie zdjęcie. Stwierdziłem, że poczyta...

źródło: comment_1599935980RvU8gah5hBNzpJnK88fGcU.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Davidozz są wyjątki np jak na z różową gdzie w miejscach publicznych jedynie jakiś mały buziaczek w policzek, bo sam się dziwnie czuję jak pomyślę jakbym mial się całować tak z różową w autobusie a obok babcia która wraca z zakupów, osrany menel i dziewczynka która nagrywa tiktoki. Jedyne miejsca do takich rzeczy to albo dom albo gdzieś na uboczu gdzie ruch jest na serio mały
  • Odpowiedz
  • 0
@xWiteQx
Jak się bardzo coś nie podoba po prostu zwróć uwagę. Uważam że każdy kto umie obronić swoje racje i udowodnić o co mu chodzi ma prawo by je wyrazić/zwrócić uwagę. Oczywiście do tego trzeba odwagi, inaczej pozostaje pisanie w necie, by wpłynąć na kogoś i by zrobił to za ciebie.
Zawsze ktoś ma coś robić za Ciebie? Albo wplywasz na swoje otoczenie, albo się z nim pogódź, albo uciekaj z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xWiteQx: ciekawe gdzie są teraz Ci wszyscy obrońcy dzieci :) ile ta laska ma lat z 15?? No to przecież widać że pewnie w domu rżną się jak króliki.
Halo Policja proszę przyjechać do autobusu. Hebefilia
  • Odpowiedz
@xWiteQx typowe MPK jest typowe. Nawet bym nie zwróciła na nich uwagi. Po prostu wyminełabym ich tak jak wymijam zasikanych żuli i stare Grażyny wariatki, jak gimby z glosniczkami. Mpk to zoo i oni tutaj pasują idelanie.
  • Odpowiedz
@xWiteQx chwytaj dzień, jeżeli chcialbys coś zrobić i miałbyś potem żałować że nie zrobiłeś bojąc się opinii innych to jednak lepiej to zrobić. Tutaj nieistotna rzecz jak całowanie się w autobusie Ale co do zasady życie za szybko mija i niektóre sytuacje się nie powtórzą to lepiej korzystac
  • Odpowiedz
@xWiteQx: A ja powiem tak - jeśli miałbym wybierać pomiędzy liżącą się parą, która prawie na siebie tam wskoczyła, a menelem od którego wali jak z Bakutilu w środku lipca, agresywną bandą patoli szukającą okazji do skrojenia kogoś i obicia mu pyska, gościem, który prysznic w tym roku widział co najwyżej na obrazku i wieloma, wieloma innymi przedstawicielami fauny podróżującej komunikacją miejską, to... niech oni się liżą ile chcą. (
  • Odpowiedz
@xWiteQx: co to za propaganda jakiejś ideologi, a podobno chcą tylko się widywać w szpitalach

Moim zdaniem przekroczyli granice dobrego smaku i zachowania. Nie ma to jak sie obściskiwać gdzie przed chwila pewnie siedział jakiś żul. Do tego z butami na siedzenie, niech se na głupi ryj te buty założy.

jeżeli chcialbys coś zrobić i miałbyś potem żałować że nie zrobiłeś bojąc się opinii innych to jednak lepiej to zrobić
  • Odpowiedz