Wpis z mikrobloga

/k# niedługo zacznie wstawiać godzinne filmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dzień dobry, co się stało to ja nie wiem hehe (pokazuje łysy łeb), będę sobie śniadanko jadł, kupiłem maszynkę do strzyżenia, dwie kiełbaski są, było wyłapane i od 12 do 1 w nocy dwie małe reklamóweczki z farbą były rzucone, widziałem większy od płotu w kapturze rzucał w samochód jest nagrane, nie będziecie prywatnych rzeczy niszczyć, taki sam kolor jak kurtka rękaw dwie plamy są na samochodzie, o ptaszek sikorka, przyjechali z Łowicza jest podsłuch i g#wno możecie zrobić, to jest teren prywatny, do tego dążyliście żeby wykończyć Krzysztofa, przynosiliście pod bramkę mleko kolę, (pokazuje 2kg cukru) o widzicie? ja schowam, ja nie robię tak jak on nagrywał na ludzi wyzywał obrażał, (gada o maszynkach), wiem kto to był ta sama osoba co była w lesie, drzewa przyniosłem, dla psa dałem, Jacek był nagrał na Człowiek mleczny, zadzwonię może odbierze, (patrzy coś w tel potem je kiełbasę z musztardą), dziękuję że oglądaliście mojego lajta, nowa maszynka dobrze bierze, po południu na obiad pójdę do Zodiaka, wiem jak się strzyże pracowałem na kuchni pomocnik kucharza rozwoziłem w baniakach posiłki dla więźniów a wy głupoty gadacie popie#doliło się wam w głowach, pozdrawiam Pawła z Wawy będziemy sobie samochodem jeździć i nagrywać, będę musiał do internetu iść bo mam pendraka na firmę 80zł płacę, mogę wziąć światłowody tylko 50 więcej ale mam przewód, bierzesz komputer światłowody możesz jechać nagrywać, trzeba poustawiać żeby lepsza była jakość, widziałem Polaków na kanale za granicą tacy też od czegoś zaczynali, moja przyjaciółka ogląda mnie tak samo pracownice, są takie kamery że naciskam i zbliżenie jest, powoli powoli musiałem sam do czegoś dojść żeby coś osiągnąć, nad nim się znęcacie ja mu kupiłem ten samochód podatek zapłaciłem bo opel to rzęch, 600zł kosztuje kontener duży, nakupuje chleba nie chleba chcę dla Krzyśka pomóc nie muszę tu nonstop przebywać, skończyłem 46 lat, 27go sprawa jest o kamerę, mnie nie pobili na mnie dziesiony nie zrobili tylko mnie okradli, (opowiada jak był na sprawie), pierwszy raz ich na oczy widziałem, nie chcę żeby oni nie wiadomo za co, Krzysztof dużo zmyśla wywyższa, Paweł dzwonił żebym Krzyśka po plecach stuknął jak takiego czegoś nie było, ktoś namawia tak samo listy piłeczki motylek, (pokazuje ogolony łeb) na razie
#suchodolski #kononowicz #kononowicztldr #patostreamy
I.....u - /k# niedługo zacznie wstawiać godzinne filmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dzień dobry, co s...

źródło: comment_1599902856tax3SsH1v34mF0Ljl0531S.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@InspektorNadzoru: ale fakt, że kliniczny debil analfabeta ma taki pomysł, żeby mieć ŚWIATŁOWÓD do nadawania swojego debilizmu w świat to to jest niepojęte rozumem dla mnie. Żyjemy w ciekawych czasach.
Na słuchawkach słychać, że mikrofon zbiera jakieś dziwne zakłócenia, szumy itp. normalnie jakieś paranormal activity w domku dreniwanym się odbywa się.
  • Odpowiedz