Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
Właśnie oglądam ten netflixowski film "cuties" i stwierdzam, że prawaki są powaleni, To film o dojrzewaniu dziewczynki, relacjach z koleżankami, z matką i o fascynacji tańcem, który obejrzała na amerykańskim klipie i próbuje naśladować. Ani raz nie pada słowo „twerk”. Gó*no a nie seksualizacja.
#libertarianizm #netflix #neuropa #bekazprawakow
  • 33
Tak sobie obserwuję i wychodzi mi, że "prawaki" są jakoś mocno pobudzone seksualnie. Zobaczą tańczące dzieci i myślą o seksie. Usłyszą o homoseksualiźmie i zaraz gadają o #!$%@? w dupie. Tylko z czego to wynika? Z frustracji seksualnej? Z braku kontroli nad własnym popędem?


@Jin: kolega chyba nie widzial filmu, wytlumacz mi jak zbilzenia na dupe i krocze wypinajacej sie malolaty nie kojarza ci sie z seksem bo mi naprawde ciezko
@Karakatamakatula: a są gdzieś fragmenty tego do obejrzenia albo chociaż nakierowanie który odcinek? Bo nie chce mi się oglądać całego serialu ale tez nie chce sobie wyrabiać opinii na podstawie komentarzy innych ludzi

@powiedz: mi wystarczyły fragmenty, które np. pojawiły sie na YT. Nie mam zamiaru tego oglądać, obrzydliwe po prostu ujęcia. Raj dla pedofilów i wszelkiej maści dewiantów. A lewaki wszystkiemu umniejszają i bagatelizują. POSTĘPOWOŚĆ