Wpis z mikrobloga

@Davidozz: 9.30... to może i mój pakiet wpadł Tobie. Ja papier zbierałem od 2.8 do 4 i trzymałem na wybicie i wywalalelm w pakietach między 8 a 10 po zjeździe z 13 gdy widziałem, ze już za duża podaż się zaczęła. Nie widziałeś tego? Miałeś dużo czasu na cięcie strat między 8 a 9. Ale generalnie mój zysk tez dużo spadł o ok 60%. Z 100k na koniec lipca obecnie to
@Luk_: Znaczy jak dla mnie to to już dość wysoka cena była żeby wchodzić. Ja trzymałem od 2.5-3zł. Więc przy tych granicach sprzedawałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Być może jeszcze kapitał wróci na PCC ale to będzie chwila moment i zjazd
@Elsenar Myślę, że nie, chyba że długoterminowo. Bo widać, że kwartalnie zwiększają zyski i inwestują w rozwój. Do tego zmienili prezesa, którego akcjonariusze tak bardzo nie lubili - więc możliwa jest zmiana na lepsze. Ale dla mnie to mało "przebojowa" spółka, no i cena nadal bardzo wysoka.
@gazowany_smalec Jaki w tym sens? Były już prezes jasno zaznaczył w sprawozdaniu, że benefit wyższej sprzedaży przez koronawirusa już się zakończył. Ale to twoja decyzja, moim zdaniem błędna. Może masz inne podejście