Wpis z mikrobloga

mirki co źle robie? Jak zrobic zeby przy wybiciu pilka nie leciala w jedna a ja w druga strone, albo zeby leciec przy samej pilce? Mam 70h w grze i jakos nie jestem w stanie tego ogarnac, a chlopy na ktorych gram robia takie dziwne rzeczy w powietrzu ze az zal na mnie patrzec xD Gram na klawiaturze, help
#rocketleague
methhod - mirki co źle robie? Jak zrobic zeby przy wybiciu pilka nie leciala w jedna ...
  • 13
  • Odpowiedz
@methhod: Po 70h to na chleb mówiłem bep( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak serio to po takiej ilości godzin i tak dobrze ci idzie ale zauważyłem że zbyt krzywo najechałeś na piłkę, musisz centralnie przodem uderzyć.
  • Odpowiedz
Mam 70h w grze


@methhod: Ja mam ponad 1800h i nie zawsze wyjdzie idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym to piłkę musisz uderzyć tak jakby w jej prawy dolny róg, ciężko to wytłumaczyć. I akurat w tym treningu możesz też 2 razy skok od razu dać, wyżej wybijesz sobie auto i piłkę.
  • Odpowiedz
@Rurecki: Niby dobrze, ale grając normale (rankedów nie gram, bo warzywo) trafiam na takich ludzi, co robią jakieś dziwne manewry samochodami i mnie łamią w pół ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Wysu: @TymRazemNieBedeBordo: To fakt, uderzanie w piłkę nie idzie mi za dobrze xD Ale jak się uda, to nadal mam problem żeby znaleźć się blisko piłki w powietrzu

@Tak_masz_racje: Jezu
  • Odpowiedz
@methhod: Wgraj sobie Bakkes moda, jest to programik który ma różne funkcje służące do treningu, jedna z wielu z nich to np. puszczanie piłki przed tobą która się zawsze toczy przed tobą z trochę większą prędkością niż jedziesz i łatwo wtedy takie wsady ćwiczyć. Możesz nawet symulować podania od innej osoby w czasie rzeczywistym itp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@methhod: program jest legitny bo w Rocket League nie ma cheatów bo Rocket League w specyficzny sposób działa i przykładowo gdyby powstał cheat na 100% boosta cały czas to serwer i tak by to zweryfikował bo cała fizyka gry jest obliczana na serwerze.

Jeśli miałbym ci coś doradzić na tym etapie gry to trening powietrzny byłby raczej nisko w rankingu. Skup się na power shotach żeby zawsze potrafić wybić piłkę
  • Odpowiedz