Wpis z mikrobloga

@ChacharZWarszawy: a posiadanie auta nie polega na tym, żeby bezproblemowo przemieszczać się z punku a do punktu b? Bez awarii, zamiast zbiorkomem, żeby oszczędzać czas? Kurde, ja głupi myślałem, że auto jest do jeżdżenia, a nie podobania.
  • Odpowiedz
@MaciejPN: niektorzy (w tym ja) cenia sobie cos takiego jak jakosc prowadzenia, wygoda, wykonczenie, wygluszenie i inne takie. Dla calej reszty sa wlasnie auta tanie, male, z najnizszej półki :) as simple as that
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MaciejPN: Z takim tokiem myślenia to możesz jeździć fiatem 126p, też przewiezie z punktu A do B, co prawda komfort zerowy ale jakoś przewiezie. Niektórzy chcą mieć auto duże, wygodne, dobrze wyposażone w rzeczy które zwiększają komfort jazdy. I wygląd też się liczy, zawsze fajniej mieć coś co jakoś się prezentuje
  • Odpowiedz
@MaciejPN: No widzisz, jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą. Ktoś kupuje nowego hyundai i10 do jazdy do miasta i samochód dla niego jest tylko środkiem komunikacji a ktoś wybiera starą 5 metrową limuzynę która wyposażeniem bije większość nowych samochodów i ładuje w nią kupę kasy bo to jego zajawka.
  • Odpowiedz