Wpis z mikrobloga

@bestils: Bleue ktoś opisał jako zapach ściętej tui, dla mnie czuć tez tam jakies lekkie zioła, ogolnie zapach uniwersalny całoroczny. To są dwa kompletnie inne zapachy. Bentley pachnie trocinami z tartaku, trochę dymu, trochę żywicy. Bentley będzie cięższy, bleue bardziej uniwersalny ale nie wiem czy znajdziesz tam ten las o którym myślisz bo każdy ma inne wyobrażenie tego zapachu, najlepiej zamów wszystkie tu polecane w postaci odlewek ( ͡° ͜
Bentley Absolute vs l'eau bleue d'issey pour homme?


@bestils: Chciałeś "najlepiej jak świeżo rozcięta sosna albo świerk". A to napewno Bentley Absolute - drzewny, żywiczny a jednocześnie suchy. Zapach tartaku. Nie wąchałem jeszcze zapachu który lepiej by oddawał ten opis.
@bestils: Na tagu #perfumy są ludzie którzy maja całe flakony i odlewają np 10ml do małej buteleczki z psikaczem i wysyłają ci za adekwatną cenę (ok. jedna dziesiąta flakonu 100ml) bardziej się to opłaca niż brać cały flakon na ślepo. Można ewentualnie szukać fabrycznych próbek 1ml ale często producenci ich nie robią lub są rzadko dostepne/nie opłacalne