Wpis z mikrobloga

@kaczek93: on jest naprawdę tak znany i rozpoznawalny by być gwiazdą wieczoru? kompletnie go nie kojarzę, a przeglądam mocno youtube. Owszem, pojawiał się przelotem na kilku galach stąd w ogóle kojarzę jego nick, ale to mało jak na gwiazdę..
  • Odpowiedz
@kaczek93: @bazylczuk: ja go w sumie nie znałem do czasu obejrzenia kilku filmów Wardęgi.
Dopiero jak w tym roku odpaliłem 3 filmy Wardęgi na kanale Królestwo to dowiedziałem się kto to jest Stuu, Blonsky, Kostera i reszta jakiś błaznów.
Wcześniej kojarzyłem tylko Dubiela ale to z tej akcji z murzynami w Afryce i też mnie to w sumie dziwi, że taki bezpłciowy koleś ma taką popularność...
  • Odpowiedz
@S3NS31: Wardęgi od czasu afery z gargamelem kompletnie nie oglądam, z tych co wymieniłeś to też nikogo nie oglądałen. To chyba po prostu ta gałąź internetu dla młodszego pokolenia. ja zaczynałem przygodę z yt z gimperem gdy był bodajże 2 sezon lola ;)
  • Odpowiedz
@kaczek93: najlepsze jest to żę przed ogłoszeniem na fame ja w ogóle nie kojarzyłem tej ksywy/nazwiska. Dopiero po wpisaniu w yt ogarnąłem że to ten człowiek nagrał te c-----ą eluwine. Rzeczywiście fame na walke wieczoru
  • Odpowiedz
@kaczek93: Nawet jak wpiszesz z ciekawosci go na yt, to pierwsze co wyskakuje to jego nuta CRUSHER która tylko potwierdza ten post xd Chłop tam śpiewa że jest w polsce największym crusherem i laski na jego widok mają mokro, jest zajebisty itd. xd
Nyarp - @kaczek93: Nawet jak wpiszesz z ciekawosci go na yt, to pierwsze co wyskakuje...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaczek93: on stracił szacunek już chyba wszędzie XD nawet jego "koledzy" z youtuba jak się o nim wypowiadają to z pogardą, albo wgl bo twierdzą że szkoda strzępić na niego ryja. Z tego co wiem, marki też boją się z nim współpracować bo boją się że zrobi je w c---a tak samo jak to zrobił np ze Stuu. Od kąd odszedł od Stuu i zaczął kręcić sztuczne afery ma więcej
  • Odpowiedz