Wpis z mikrobloga

Drogie dziewczyny wbijcie do sobie w końcu do głowy, że poza okresem raz w miesiącu na który łykacie tabletki przeciwbólowe jak szalone i ciąża max 2 razy w życiu o ile w ogóle, i to często przez cesarkę na żądanie przy znieczuleniu w kręgosłup dolędźwiowo, to na każdej płaszczyźnie macie łatwiej od mężczyzn, zwłaszcza w dzisiejszych okrutnych czasach w aspektach kulturowych, obyczajowych i społecznych, miejsce tego świadomość i pochylcie się czasem nas losem zwykłego uczciwego chłopaka a nie murzyna zza oceanu czy pieska

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #takaprawda
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pinky_pink__and___Freud: a skąd wiesz, że na siłę dążę? Wiesz co to przenośnia? Ironia, może czas trochę wyjąć kija z tyłka, może faktycznie czasem trochę trywializuje czy jowializuje, ale tak lubię, nikogo z nazwiska nie przytaczam, mówię ogólnie o tendencjach, szacunek nie polega na tym, że jest się bezkrytycznym wobec kogoś czy mówi się że róbta co chceta, tak samo z tolerancja, tolerancja to koegzystowanie wbrew sobie w bólu z kimś
  • Odpowiedz
@Rumix24: Twoja odpowiedź ma zbyt emocjonalny charakter, dlatego na tym etapie zakończę z Tobą dyskusję, skoro nie potrafisz rozmawiać w normalnym i pokojowym tonie.
Wymagasz „pochylenia się” nad Tobą, empatii i szacunku, sam takich cech nie wykazując, więc zastanów się dlaczego, jak sam napisałeś, kobiety Tobą gardzą, bo wg mnie to wcale nie jest kwestia blizn.
Nie każdego ambicją i celem życia jest posiadanie dzieci, jeden woli domowe życie z
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: no nic złego, tylko z taką modą i tendecja za ileś lat Polska może się drastycznie wyludnic, ale kogo to obchodzi, ważne imprezy, kasa, hedonizm szeroko rozumiany, a Bóg, honor, ojczyzna, dobroć, empatia, ee po co na co toku ważne żeby tylko mi było więcej i lepiej
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: i co jest niepokojowrgo w stwierdzeniu abyś wyjął kij z 4 liter to oczywiście przenośnia, czas nabrać trochę dystansu, tak jak mnie non stop krytykują i to jest ok, tak i ja nie omieszkam z tego rezygnować
  • Odpowiedz
@Rumix24: nie obrażam się, po prostu nie widzę sensu prowadzenia dyskusji w takim tonie jaki do mnie kierujesz. To, że ktoś gdzieś kiedyś Cię źle potraktował nie daje przyzwolenia do złego odnoszenia się do innych czy niestosownego ironizowania. A przyjmując taką zasadę, że Tobie też wolno, nigdy nie będziesz miał znajomych czy dziewczyny, bo nikt nie chce mieć toksycznego znajomego. Ale widzę, że jesteś zafiksowany w swoich mądrościach i nic
  • Odpowiedz
@Rumix24: Słuchaj, ciężko mi się odnieść nie znając całego kontekstu danej sytuacji ale nie zawsze trzeba kogoś przekonywać do własnych racji. Wiadomo, że nikt nie jest wszechwiedzący ani ty ani ta druga osoba ale agresją słowną ani roszczeniową postawą na pewno nikogo do swoich racji nie przekonasz. Poczytaj sobie jakieś książki czy artykuły o inteligencji emocjonalnej czy książkę Roberta Cialdini „wywieranie wpływu na ludzi”, na pewno jest gdzieś w PDFie
  • Odpowiedz