Wpis z mikrobloga

Drogie dziewczyny wbijcie do sobie w końcu do głowy, że poza okresem raz w miesiącu na który łykacie tabletki przeciwbólowe jak szalone i ciąża max 2 razy w życiu o ile w ogóle, i to często przez cesarkę na żądanie przy znieczuleniu w kręgosłup dolędźwiowo, to na każdej płaszczyźnie macie łatwiej od mężczyzn, zwłaszcza w dzisiejszych okrutnych czasach w aspektach kulturowych, obyczajowych i społecznych, miejsce tego świadomość i pochylcie się czasem nas losem zwykłego uczciwego chłopaka a nie murzyna zza oceanu czy pieska

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #takaprawda
  • 56
  • Odpowiedz
@Rumix24: Piszesz w taki sposób, że od razu widać, że nie masz bliższej styczności z żadną kobietą, a mając takie podejście nie zapowiada się żebyś w najbliższym czasie taką styczność nawiązał.
Nie wiem jak dorosły koleś może pisać tak stereotypowe głupoty.
No szkoda mi Ciebie gościu i tak zaściankowego myślenia.
Mówisz, że szkoda Ci każdego człowieka, a piszesz w taki sposób o kobietach? Sam sobie zaprzeczasz, zastanów się.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baetky: nie będę dyskutować na ten temat, bo jest bardziej złożony. Kobiety w jednej części świata mają lepiej, w innej mają gorzej, ogólnie niektórzy ludzie mają gorzej lub lepiej od innych pod wieloma względami i płeć nie musi mieć nic do rzeczy. Życie jest niesprawiedliwe, sory
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: to, że kogoś mi jest szkoda to nie oznacza, że nie mogę napisać tego co mi się w nim nie podoba, np kocham siostrę, ale gdy robi coś źle albo mówi coś złego to o tylm mówię, a nie grzecznie przytakuje że siostra
  • Odpowiedz
@pinky_pink__and___Freud: miałem wystarczająca dużą styczność żeby stwierdzić, że dziewczyny lecą na pieniądze i status i wygląd, wiejszosc odrzuca mnie od razu bo mam od 10 lat blizny pooparzeniowe na policzkach, takie to empatyczne te kobietki są
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: ale na co, jeśli widzisz ulicą i widzisz że ktoś zasłabł czyli potrzebuje pomocy to mu pomagasz i już automatycznie z dobroci serca, a nie stoisz i kalkulujesz czy Ci się to opłaci, przez taka postawę i mentalność jest tak właśnie źle
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: no ja np nie, szkoda mi jest każdego bo wiem co to cierpienie, miałem 10 lat temu wypadek i od tego czasu mam blizny pooparzeniowe na policzkach przez które odechciewa się wszystkiego dlatego mam empatię i współczucie, ale to nie oznacza, że nie mogę skrytykować jakichś postaw np hipergamii u dziewczyn
  • Odpowiedz
czemu się mają pochylać nad losem zwykłego uczciwego chłopaka. Litości chcesz?


Bo one w większośći to zwykłe, przeciętne laski

Zwykły chłopak się nie pochyla nad losem dziewczyny wychowanej w patologii i dysfunkcyjnej rodzinie tylko nazywa ją p0lką albo karyną


@niezwornowazony: Dlaczego porównujesz zwykłego chłopaka do laski z patologi a nie do zwykłej dziewczyny? Chyba każdy patrzy i chce się wiązać z kimś ze swojej ligi
  • Odpowiedz