Wpis z mikrobloga

Ej, mirki, czy coś sie pozmieniało w dzisiejszym świecie, czy relacja w której sklepowi zależy na kliencie teraz juz nie istnieje?

Szukam zaręczynowego dla rózowej, od dawna podobały mi się twory La Venda Art, spodobały mi się dwa konkretne modele, wiec chciałem dowiedzieć się o nich więcej, w dalszej czesci poprosic o nieartystyczne zdjęcia z boku i po prostu ogarnąć czy wizualnie z każdej strony są spoko, no nie znam się, a nieczęsto wydaję ~2k zł.

Czy taka odpowiedź jaką otrzymałem jest jak najbardziej normalna? Czy jestem przewrażliwiony? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I dodatkowe pytanie, czy ktoś zna jakiegoś fajnego jubilera, najlepiej polskiego który robi "leśne" lub takie bardziej "artystyczne" motywy i robi w białym złocie?

#rozowepaski wręcz #heheszki #zalesie #obslugaklienta #art
Jednorybek - Ej, mirki, czy coś sie pozmieniało w dzisiejszym świecie, czy relacja w ...

źródło: comment_1599489712aeCUILu1zieVCeKSnD8wSU.jpg

Pobierz
  • 14
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jednorybek: na Mirko masz jednego rękodzielnika, który robi na zamówienie, w tym dla Mirków. Często jego dzieła zaręczynowe lądują w Gorących, nawet 2 dni temu był. Poszukaj po tagach.

PS Dla mnie odpowiedź jest pretensjonalna, zero konkretów i przyczepka w pierwszym zdaniu, zwłaszcza że napisałeś, że zdjęcia słabo prezentują, a nie "słabo się". Kolo ewidentnie urlopowy :)