Wpis z mikrobloga

@Juzef ciekawe bo u mnie na lekcji tylko obalił teorię ewolucji udowadniając, że poprzednie etapy ewolucyjne człowieka to inne gatunki bo my już wtedy istnieliśmy + wykłócał się, że w żadnym wypadku nie można dokonywać aborcji bo lekarz ma obowiązek ratować matkę i płód w każdej sytuacji
  • Odpowiedz
@Kosciany: Można by powiedzieć, że bycia dobrym ale to są takie podstawy które i tak znamy z domu jeśli to nie patologia. W sumie nie miałem jakichś obłąkanych księży na lekcjach religii i nawet ok wspominam te lekcje.
  • Odpowiedz
Hubert Jerzy Kostka – polski piłkarz grający na pozycji bramkarza, reprezentant Polski, mistrz olimpijski 1972, trener, magister inżynier górnictwa, magister wychowania fizycznego


@Kosciany: dokładnie
  • Odpowiedz
@Kosciany: że celibat jest potrzebny ponieważ ksiądz potrafi swoją chcicę przestawić na tory wiary i wtedy moc jego modlitwy jest większa xD
Zadanie jakiegokolwiek pytania podważającego sens i logikę biblii jest aktem przeciwko bogu
  • Odpowiedz
wykłócał się, że w żadnym wypadku nie można dokonywać aborcji bo lekarz ma obowiązek ratować matkę i płód w każdej sytuacji


@Pogromca_Strusi: Katechetkę-talibkę też miałem przez parę lat, choć nie aż tak ostrą. Byli tacy co do wiary zrażali – i tacy co nią zarażali, bo było widać, że naprawdę tym żyją.
  • Odpowiedz