Wpis z mikrobloga

Zelda BOTW jest zajebistaa. Na początku się zastanawiałem co to za gówno i o co tu chodzi. Byłem bliski od sprzedania jej, dopiero za trzecim podejściem zrozumiałem co się stało. Po prostu jestem świeżym posiadaczem Switcha i dawno nie grałem w DOBRĄ grę. Dotychczas grałem w jakieś gówna na ps4 które same się przechodzą i nie stawiają praktycznie żadnego wyzwania. Po prostu byłem "graczem-leniem" który przyzwyczaił się do tego że gra jest łatwa i po prostu trzeba ją "przejść". Dopiero teraz grając na switchu w Crasha Bandicoota poczułem to samo co czułem jako dziecko grając na ps1 w gry. Czuję wyzwanie, chęć zwycięstwa i determinację. Natomiast w Zeldzie, gdy zacząłem grać sam dla siebie, sam wyznaczać sobie cele i eksplorować świat (np. z wysokości widzę fajną miejscówkę i po prostu chcę tam dojść z ciekawości) to dopiero poczułem prawdziwą chęć przygody i czuję się jak dziecko. Dziękuję Nintendo za tworzenie super gierek bo dzięki wam lepiej mi się żyje :)

Niebawem kupuję mariana odyseje bo podobno jest sztos.

A w sobotę siedziałem z żoną, kuzynem i jego żoną i graliśmy w mario party - nie mogliśmy się oderwać i graliśmy kilka godzin aż do 4 nad ranem.

NINTENDO KOCHAM WAS NIGDY NIE WROCE DO PLAYSTATION I XBOXA

#nintendoswitch #zelda #nintendo
  • 32
Dopiero teraz grając na switchu w Crasha Bandicoota poczułem to samo co czułem jako dziecko grając na ps1 w gry.


@LZBNZ: też mam takie uczucie grając w gierki nintendowe, stawiają rozgrywkę na pierwszym miejscu, a jej styl często przypomina mi o godzinach spędzonych przy pegasusie ʕʔ
A Nintendo na to "Polska? nie widzę tu takiego kraju, czej joystick mi znowu dryfuje"


@DaemonKazoom: Bo są 2 strony medalu. Z jednej strony Nintendo to po prostu skostniałe zatęchłe korpo nastawione na zysk.
Z drugiej strony nie można im odmówić tego, że robia po prostu dobre gry, idą pod prąd i wprowadzają dużo innowacji ¯\_(ツ)_/¯
Dopiero teraz grając na switchu w Crasha Bandicoota poczułem to samo co czułem jako dziecko grając na ps1 w gry

@LZBNZ: ta gra wyszła na literalnie wszystko, przy czym na switcha oczywiście z najgorszą grafiką, czy to oznacza, że tobie po prostu tęskno do słabej grafiki?
@NaopaK: czemu? Nawet ciężko mi sobie wyobrazić co w tym zamku się wyprawia. Boss za bossem pewnie co?

Ja dopiero słonika sobie ogarnąłem, długa droga przede mną. I FAJNIE ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LZBNZ: nie wiem bo nie wlazłem do zamku, ale przed nim grindowałem ekwipunki bo tarcze łatwo schodzą. Ogólnie, to kupiłem sobie DLC które mnie #!$%@?ło bo było o wiele trudniejsze od podstawki i wtedy się zraziłem, 80zł w błoto i zwrócić się nie da