Wpis z mikrobloga

myśle iż jest to odpowiedni moment aby przypomnieć sobie najwybitniejszego rapera wszechczasów
Cybek-Marian - myśle iż jest to odpowiedni moment aby przypomnieć sobie najwybitniejs...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cybek-Marian: a jak o czosnku mowa to ja kiedyś z tatem się wzięliśmy za uprawę xD o gurwa ale to był biznes plan ja #!$%@? tyle kasy miało być. Na pierwszy rok na spróbowanie tylko 15 arów i sam łaziłem przy tym przycinałem i w ogóle i patrzę a tu jakieś cholerstwo mi łazi po czosnku ale kupiłem w księgarni rolniczej w mieście wojewódzkim Pyry książkę o czosnku i znalazłem
  • Odpowiedz
@bArrek: #!$%@? jaka historia #!$%@? jak zgniłem xDDDD przy #!$%@? januszu ze stanowiska obok sie popłakałem ze śmiechu, a wzmianka o pyrce to créme de la créme w opowieści
moja ocena: O gör/10
  • Odpowiedz
@bArrek: #!$%@? ja w tym roku czosnek na grządce posądziłem, okazało się, że mój kot tak uwielbiam tą roślinę, że się kładła na nim i wszystko połamała i #!$%@? czosnku nie mam.
  • Odpowiedz
@Cybek-Marian: ciekawe czy gdzieś kiedyś był komentarz czosnka na parodię, kiedyś pewno był #!$%@? a dziś może i uśmiech się pojawia, no chyba że nie ma dystansu do siebie to wtedy kij w dupie tęgi
  • Odpowiedz
@KapitanSoS: @Cybek-Marian: powiem tak - kiedyś śmiałem się z dissa na czostnka, ale z perspektywy czasu widzę, że czosnek miał jaja żeby coś napisać i nagrać to ze swoją twarzą (nawet jeśli było to #!$%@? i nadęte), a temu typowi co go sparodiował "jaj" wystarczyło chyba tylko na tyle żeby poobrażać nieznajomego ze swojej piwnicy i wrzucić to z anonimowego konta, jak ostatni tchórz na którego szkoda śliny
  • Odpowiedz