Wpis z mikrobloga

  • 97
@welin

nieurodziwe weganki i jeszcze w artykułach sugerować płeć

nie wiem o czy piszesz ale zazwyczaj weganie to młode Julki co chcą zbawiać świat. Potem im zdrowie siada a z wiekiem dostrzegają że to głupie i się kończy weganizm jak u kucy wiara w Korwina i wolny rynek
  • Odpowiedz
  • 24
@aHmuX A weź gurwa, ostatnio jadlem w kuchni Marche (sam nakładasz, płacisz od gramów jedzenia) w Łodzi, w galerii łódzkiej.

To se wziąłem rybki, frytki i chciałem spróbować kurczaka z pieczarkami i serem. To był mój k---a błąd.

Mięso dziwnie smakowało, wziąłem z dwa kęsy i już więcej nie tknąłem. Wystarczyło, by wywołać rewolucję. Rewolucję, K---a wojnę w moim organizmie. Czekam na tramwaj, a tu jak k---a atomówką z------i w żołądku. Ciężkie działa. No k---a myślałem że umrę.
  • Odpowiedz
nie wiem o czy piszesz ale zazwyczaj weganie to młode Julki co chcą zbawiać świat. Potem im zdrowie siada a z wiekiem dostrzegają że to głupie i się kończy weganizm jak u kucy wiara w Korwina i wolny rynek


@pss8888: k---a jakie urojenia xDDD
  • Odpowiedz
@pss8888: Ile ty tych podstarzałych julek znasz, skoro w najlepszym wypadku takie weganki mają pewnie max 40 lat aktualnie, biorąc pod uwagę że 20 lat temu nawet wegetarianie to był promil społeczeństwa? xd urojenia ostro wleciały, ale plusujo bo weganie to pewnie lewaki a lewakuw trzeba gnoić
  • Odpowiedz