Wpis z mikrobloga

W tym swoim tępym zacietrzewieniu żaden Wykopek nie dostrzegł, jakim kretynem jest Multipla, który zamiast zostawić nieprzytomnego Polaka albo nawet podbiec, dosiąść i 3 ciosami dopełnić formalności wolał się zabawić w futbolistę amerykańskiego i kopać głowę nieprzytomnego typa i na własne życzenie z powodu swojego porażenia mózgowego (albo tej pękniętej czaszki) przegrał. To jest zwyczajny kretyn z poprzypalanymi zwojami mózgowymi. Czyli w sumie idealny kandydat na idol wykopków xD
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rorf46: Chłopie, ale ty się mądrzysz zza ekranu monitora, a ten Ferrari, owszem debil, ale na miejscu w dużej adrenalinie nie mógł ocenić czy Polak umarł czy się zachwiał i właśnie wstaje. Profesjonaliści miewają z tym problemy a mówimy o amatorach. A jeżeli Polak nie straciłby kontaktu w tym miejscu tylko się przewrócił (bo też jest amatorem i wszystko się zdarza) to poszedłby w zapasy z kimś lepiej przygotowanym.
#!$%@?ł
  • Odpowiedz
@rorf46: biłeś się kiedyś głupi cepie? czy nie ? Jakbyś to robił to byś wiedział, że lecisz adrenaliną i nigdy w ćwierć sekundy nie jesteś w stanie stwierdzić czy to już dość czy wygrłeś. #!$%@? jakieś przegrywy z wykopu nagle się w wojowników bawią, nie kompromituj się.
  • Odpowiedz
A trenujesz sw? Wiesz jaka tam jest adrenalina + jeszcze dochodzi do tego nienawisc do niego


@sp0ngelele: nie, ale widzę, co się w takich sytuacjach robi. I wydaje mi się, że opisana przeze mnie akcja jest podręcznikowa - bazując na tym, co widziałem. Etap początkujący.

@rakiwo: ale ty chyba myślisz o jakichś swoich menelskich pojedynkach pod remizą. Ja nie o tym.
  • Odpowiedz