Wpis z mikrobloga

"Dopłata dla kuriera za złą pogodę" Wiecie może po jakim czasie to schodzi w #glovo? Od ponad pół godziny nie pada, a dodatkowa opłata cały czas jest. Wiem, jestem cebula, ale i tak sporo kasy wydaję na żarcie z #glovo czy #ubereats i denerwuje mnie takie dopłacanie prawie 3 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczególnie, że nie pada.
#jedzenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reevder: też nie daję, kiedyś dawałem, ale potem zrozumiałem, że to tak naprawdę zwykła praca i takiej pani na kasie w biedronce nikt napiwków nie daje. To że dowóz jedzenia w tym aspekcie jest często traktowany jako praca dorywcza czy dodatkowa niewiele zmienia. Jak ktoś chce dawać, to spoko, ja odpuszczam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FreeRiderr: nie, na dany blok godzinowy w apce. Żeby było zabawniej, Glovo w żaden sposób nad tym nie panuje. To dostawcy wysyłają zdjęcia do supportu, że pada deszcz i żeby włączyć bonus xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FreeRiderr: ale dostawca nie dostaje tej kasy za pogodę, tylko ma bonus % od zamówienia, z tego co pamiętam to 15% czyli często mniej niż Ty dałeś za złą pogodę. Chyba, że się coś zmieniło, nie jeździłem w Glovo dawno i nie mam już zamiaru xD
  • Odpowiedz
@estenten: nic się nie zmieniło,glovo bierze ten hajs dla siebie,kurier jak się upomni to dostanie mnożnik 15% i to tylko w danej godzinie.Moim zdaniem glovo traci na wizerunki za te marne 2,99, tracą też na tym kurierzy bo klienci myślą że to kasa dla nich,1k dostaw za mna,więc jakiś pogląd w temat mam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Login358: ja zrobiłem jakieś 50 xD więcej nie wytrzymałem xD

No zawsze kurier dostaje po dupie i to wszędzie... Późno żarcie dostarczone i oczywiście to Twoja wina, a nie restauracji, w której czekałeś X czasu.
  • Odpowiedz