Aktywne Wpisy

nieocenzurowany88 +174
Gdyby Polska awansowała i dostała Republikę Zielonego Przylądka w grupie, to by się wszyscy cieszyli i lekceważyli, a potem byśmy dostali na p---ę i by było słynne "niestety". #mecz



Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link