Wpis z mikrobloga

@Baleburg: moim zdaniem dobrze że życie nie ma sensu,bo gdyby Bóg (jeśli jakiś jest) powiedział każdemu o sensie życia to ludzie w pewnym sensie stali by się jego niewolnikami(tego sensu)
  • Odpowiedz