Wpis z mikrobloga

Wujek Sam vs Songo Khan

Kto wie, ten wie. Zyski -41% kdk i Nasdaq -4,96% w dniu poprzednim. Bosko.
No dobra, to kupiłem.

Coś tam sobie rosło do godziny 15:30.

Nerwowe sprawdzanie Stanów. Tu się jeszcze może zepsuć. Zero dodatnie.

Pot otarty z... przełęczy dupska, bo prawdziwy peronowy handlarz na czole się nie poci. I nie płacze. Nawet jak przegrał nieruchomość kolejnego członka rodziny. To się odrobi. Na tej samej akcji. Skoro już nie można tego samego dnia, to trudno.

Wracając - Nagle! Przewrotka za oceanem. Dax też w dół. Wig20 trochę jakby leniwy, trochę tuman, a oprócz tego na kacu. +0,01%. uOtso chozzzi?
SPADAMY, JAZDA, WYWALAĆ!!! Ciskamy papier o podłogę albo od razu do piwnicy. Ostatni pipa.

Jak daleko lecimy? (Pora na suchara) Wujek sam nie wie.

Walą tym papierem wszyscy. Zdrowi i chorzy. Mali walą swoim grochem, więksi kamieniami, kto inny z katapulty 30k akcji za 13 melonów... a kurs... jak ze stali. 434. No Harry Potter k**wa postawił tam zlecenie na kupnie. Super sayian. Kolejka dla wszystkich.

Hm. Sprzedałem, bo nie chciałem tracić, a tu nic. W takim momencie leszcze peronowe drżą (jak zwykle) tym razem o wzrosty, bo przecież to tak dobrze szło od rana, że z radości po drodze kupili bez sensu inny papier i sprzedali tego samego dnia, bo jednak, żeby być blisko sukcesu giełdowego to na razie do buffetu mogą sobie iść.

Odkupiłem swoje winy po 434,1. Nawet powiększyłem pozycję.
Tak sprytnie chciałem ominąć spadki. I w tym momencie Harry przestał kupować. Może ktoś go szturchnął i powiedział "te, frajer, za czyj hajs balujesz?". Harry speszony, bo zorientował się, że go rozpoznali. Czmychnął, a wraz z nim #!$%@?ął i kurs.

W ten sposób niby nie straciłem na dniu, ale jak znaki na niebie i ziemi mówią, że jebnie, to nawet Harry Potter nie pomoże.

Przy pozycji widnieje teraz -1,41%. Wynik czekania na spadek i wjechanie tuż przed spadkiem sprawia, że mogę - na szczęście - pozdrowić wszystkich z peronu.

#gielda #gpw #peronowy #mikroblog #mirkoblog

P.S. W Stanach w poniedziałek jest zakaz psucia światowych rynków w postaci święta pracy :)
peronowy - Wujek Sam vs Songo Khan

Kto wie, ten wie. Zyski -41% kdk i Nasdaq -4,96...

źródło: comment_1599237760oRoaykComTDCEtvjCd6Oe0.jpg

Pobierz
  • 6