Wpis z mikrobloga

@Penektomia: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to nie chodzi o to, że będę głodny bo lubię krótkie głodówki, ale żeby nie było przykro organizatorom, a nie chcę też aby robili dla mnie specjalnie dodatkowe menu.
@uctok: aa tam, nie przejmuj się -- jeśli to dla nich tego dnia byłby problem, to naprawdę musieliby się martwić nie tym, co trzeba :D a tak to cóż... najwyżej mięsko zostawisz i nie skomplementujesz potraw, trudno
@uctok: jestem na różnych grupach wege i ludzie piszą, ze teraz spotykają się normalnie z tym, ze jest ewentualna wersja bezmięsna. XD albo, ze para młoda przed weselem pyta czy ktoś ma jakaś „specjalna” dietę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Penektomia: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to nie chodzi o to, że będę głodny bo lubię krótkie głodówki, ale żeby nie było przykro organizatorom, a nie chcę też aby robili dla mnie specjalnie dodatkowe menu.

@uctok: Dlaczego nie chcesz żeby robili dodatkowe menu, to nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami? Warto jednak zapytać. Najgorsze co możesz zrobić to wziąć talerz z mięsem i oddać, bo
@uctok: Ostatnio na weselu były podane na tacach kotlety, surówki plus ziemniaki czy tam frytki, to po prostu nie nałożyłem sobie mięsa. Moim zdaniem nikt na to nie zwraca uwagi, wydaje mi się, że nie ma co się przejmować.