Wpis z mikrobloga

Kontynuując butikowe rozbiórki zapraszam dzisiaj na 2 świetnie oceniane zapachy od Zegny, Persian Saffron w bardzo atrakcyjnej cenie oraz Indonesian Oud (EDP - mniej róży) w cenie także niższej niż detal :) Persian Saffron wycofany, nie ma już na stronie Zegny także super okazja żeby się zapoznać. Oprócz tego Feve Délicieuse Christiana Diora i pozostałe z poprzedniej rozbiórki mililitry butikowego Bvlgari :) Wszystkie zapachy myślę, że warte są poznania, ja również biorę w ciemno. Aktualnie oczywiście wszystko dostępne, ale dla pewności jak tylko sensowna ilość deklaracji będzie to zamówię.

Jest także trochę dekantów i ml do odlania :)

ERMENEGILDO ZEGNA PERSIAN SAFFRON - 5,8zł/ml
Do rozlania około 60ml.
Minimum 5ml.
Fragrantica: https://www.fragrantica.com/perfume/Ermenegildo-Zegna/Persian-Saffron-43536.html

ERMENEGILDO ZEGNA INDONESIAN OUD - 6,8zł/ml
Do rozlania około 50ml.
Minimum 5ml.
Fragrantica: https://www.fragrantica.com/perfume/Ermenegildo-Zegna/Indonesian-Oud-16188.html

CHRISTIAN DIOR FEVE DÉLICIEUSE - 6,8zł/ml
Do rozlania 35ml.
Minimum 5ml.
Fragrantica: https://www.fragrantica.com/perfume/Christian-Dior/F-ve-D-licieuse-30164.html

BVLGARI ONEKH - 11,5zł/ml
ONEKH - Z opinii z fragrantica: Jedna z najbardziej zmysłowych i eleganckich męskich skór, jakie kiedykolwiek próbowałem. Dodatkowo mamy tutaj oud i przyprawy i trochę słodyczy.
Z ostatniej rozbiórki butikowych Bvlgari zostało jeszcze trochę, a zbiera świetne opinie więc też dołączam :)

Do rozlania zostało około 15ml.
Minimum 5ml.
Fragrantica: https://www.fragrantica.com/perfume/Bvlgari/Onekh-41220.html

Minimum 5ml.

Metoda odlewania to strzykawka + wężyk. Będł także ładne etykietki :) Flakon zostaje u mnie.

Dekanty
- Alexandria Fragrances Black Tie Affair 5ml - 40zl (klon Yves Saint Laurent Tuxedo) - niedostępne w PL
- Alexandria Fragrances Royal Equestrian 5ml - 40zl (klon Parfums de Marly Layton) - niedostępne w PL
- Boucheron Ambre d'Alexandrie (butikowy) - 30zł
- Creed Virgin Island Water - około 8-9ml - cena około 63zł - muszę jeszcze strzykawką zmierzyć
- Chopard - Oud Malaki - 10ml - 28zł
- Clive Christian X - 5ml - 85zł
- Dior Vetiver (butikowy) - 10ml - 69zł
- Essential Parfums - Nice Bergamote - 10ml - 35zł
- Jacques Fath Curacao Bay - 10ml - 25zł
- Lalique Ombre Noire - 10ml - 45zł
- Lalique Terres Aromatiques (butikowy) - 35zł
- Marc-Antoine Barrois Ganymede - 10ml - 70zł
- Nishane Hundred Silent Ways - 5ml - 40zł
- Ormande Jayne Black Gold - 5ml - 70zł (13,50zł/ml - retail -> 17,50zł/ml)
- Parfums de Marly Godolphin - ~5,5ml - 30zł
- Saponificio Varesino Opuntia EDP - 15ml - 46zł - zapach od włoskiego producenta męskich kosmetyków linii zapachowej Opuntia mydła do golenia - w stylu Dior Sauvage
- Set Sail Martinique Tommy Bahama - 5ml - 17zł
- Tiziana Terenzi Siene - 5ml - 27zł
- Vilhelm Parfumerie Morning Chess - nowość w PL - taki dobry jakościowo Zara Vibrant Leather/klimaty Aventusa - 3ml - 29zł

Mililitry z włłsnych flakonów
- Al Haramain Amber Oud Tobacco Edition - 4,3zł/ml - (maks 25ml) - genialna projekcja i trwałość, mniej słodki, mniej waniliowy Tobacco Vanille Toma Forda
- Armani Privé Oud Royal (butikowy) - 9,9zł/ml(ostatnie 10ml)
- Bond No 9 Bleecker Street - 7zł/ml (ostatnie 15ml)
- Carner Barcelona Fig Man - 4zł/ml (maks 35ml)
- Carner Barcelona Salado - 4zł/ml (maks 15ml)
- D&G The One EDT (batch 3305, data produkcji 2013-11-01) - 1,8zł/ml (ostatnie 10ml)
- Maison Francis Kurkdjian Amyris Homme - 8zł/ml (ostatnie 5ml)
- M. Micallef Royal Vintage - 7zł/ml lub 240zł za flakon (zostało 35ml)
- Parfums de Marly Layton - 5,50zł/ml - (maks 40ml)
- The Gate Secret Encounter - 5,5zł/ml (maks 25ml) - niedostępne w PL - genialny przyprawowiec, jest aromatycznie oraz mimo, że nie podają w składzie to mam wrażenie, że wyczuwam bardzo delikatnie tytoń. Dodatkowo fajnie w tle wyczuwalna szałwia i artemizja (retail -> 8zł/ml)
- Tom Ford Ombre Leather - 4zł/ml (maks 15ml)
- Tom Ford Tobacco Vanille - 7zł/ml (maks 15ml)
- Yves Saint Laurent Tuxedo (butikowy) - 7,5zł/ml (ostatnie 5ml)
- Xerjoff Renaissance - 7,5zł/ml (maks 40ml)

Flakony


Szkło: 3 zł
Mam szkiełka: 5 ml, 10 ml, 30 ml - szkieł powinno mi wystarczyć - będę domawiać w razie potrzeby.

Koszty wysyłki
Paczkomat: 14zł
Kurier inpost: 16zł

#rozbiorka #perfumy
Pobierz sbosy - Kontynuując butikowe rozbiórki zapraszam dzisiaj na 2 świetnie oceniane zapac...
źródło: comment_1599150630PeeDPBaPRqvjnId2QcU3Q8.jpg
  • 4