Wpis z mikrobloga

Uszkodziła mi się Krakowska Karta Miejska #krakow . No więc wybrałem się do Punktu Sprzedaży Biletów po duplikat. Poszedłem dziś po raz drugi - byłem już wczoraj. Kolejka "w kosmos". No, rok szkolny się zaczyna... #szkola #witajszkolo

I mam po raz kolejny taką refleksję, że świat wraca na dawne tory. Jesli jeszcze do niedawna młode pokolenie wiedziało więcej od starszego (co w historii świata było sytuacją raczej bez precedensu), tak teraz im ktoś młodszy, tym jest większym imbecylem i technologicznym analfabetą. #takaprawda

Wytłumaczcie mi proszę, "gimbusy" #gimbaza (i wszelkie inne -busy, te z #liceum też) po jakiego ciężkiego uja stoicie w kolejkach do tej kasy, do kas biletowych na dworcach #zbiorkom , do kas w empiku, do kas w hipermarketach, skoro macie do dyspozycji internet, aplikacje na smartfonach (w które i tak napie%dalacie po całych dniach bez opamiętania) i kasy automatyczne? #gorzkiezale

Niech mi to ktoś wytłumaczy jakośinaczej niż po prostu zidioceniem młodego pokolenia, czyli po prostu powrotem świata na stare tory...

#kiciochpyta #pytaniedoeksperta
motaboy - Uszkodziła mi się Krakowska Karta Miejska #krakow . No więc wybrałem się do...

źródło: comment_1599132750XitzqDeRZ0yAbVqqQJkXph.gif

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@motaboy: starzy dostają kasę do ręki pod stołem i dają gotówkę dzieciom, a w kasie automatycznej można płacić tylko kartą.
Nie, żebym wiedział, ale tak bym zgadywał przynajmniej w części przypadków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@motaboy: Bo zazwyczaj poziom obsługi telefonu to aplikacje które znają i używaj. Nie mają swojego konta w banku żeby zrobić wszystko przez Internet. Rodzice dają gotówkę do ręki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@motaboy:
Może tam stoją osoby które dopiero wyrabiają pierwsza kartę?
Also, ten system w Krakowie jest mega upośledzony. Nawet jak kupujesz bilet przez internet to musisz jeszcze pójść do biletomat i nagrać go na kartę bo inaczej nie będzie działać xd
  • Odpowiedz
Nawet jak kupujesz bilet przez internet to musisz jeszcze pójść do biletomat i nagrać go na kartę bo inaczej nie będzie działać xd


@vateras131: Tiaaa.. To wiem. Ale na szczęście tych automatów trochę jest.
  • Odpowiedz