Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemanko. Zbieram się do kupna pierwszego motocykla. Chciałbym, żeby to było coś w okolicach 600 ccm i żeby był to motocykl uniwersalny, abym mógł pojeździć na torze, ale też od czasu do czasu pojeździć z dziewczyną bardziej turystycznie. Jaki motocykl byście polecili? Nastawiony byłem na CBR 600 F4i ale sądząc po latach produkcji - coraz bardziej zaczynam wątpić w to czy, ustrzelę coś ciekawego i bezpiecznego (patrz - nie składanego z dwóch motocykli). Z góry dzięki za sugestie.
#motocykle #motomirko
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wnocy
Tak długo chyba nie wytrzymam, ale dzięki! :)
@bigger
Typowego turystyka kupię sobie jak już się wyszumię czymś żwawszym na torze ;)
@ziel85
Ciekawy motocykl, ale rzeczywiście - musi się podobać ;)
@BratProgramisty
To będzie mój pierwszy motocykl, także narazie nastawiam się na cenę max kilkanaście tysięcy
@Devilen: doświadczenie pokazuje, że warto oglądać sprzęty od najtańszych w okolicy. Cena nic nie znaczy, a czasem zdarzają się ludzie, którym się wydaje, że nie wiadomo jaką perełkę mają i chcą milionów, a to zwykły gruz. Dodatkowo, nie patrz na to czy jakaś owiewka klejona czy coś, tylko mechanicznie czy hula, ale to zakładam, że wiesz. A no i przebieg w okolicach 70-80kkm też niech Cie nie odstrasza, dla motocykli z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Devilen: może CBR 600 rr pc37 mialem z 2006 roku i dużo błędów wybacza. Jeżeli zdecydujesz się na polift to z przodu zawieszenie masz Updside down i parę drobnych zmian wraz z przednią owiewka na plus +
@Devilen: gdybym znowu stał przed wyborem pierwszego moto, to drugi raz wybrałbym moją cebrę. Fakt, setki kilometrów w jeden dzień z cycatym plecakiem do najprzyjemniejszych nie będą należały, ale samotne wypady czemu nie - masz owiewki, masz jakieś tam przyspieszenie. W mieście ideał - jesteś wąski i tam gdzie vstrom będzie stał, Ty się przeciśniesz. ABSu brakuje w zimie, no ale takie udogodnienia to wprowadzili późno :)