Wpis z mikrobloga

@Darknes17: umowa ale bardzo korzystna bo przez pośrednika sparhandy.de, iPhone 11 Pro Max 256 za 619€ na start i 45€ co miesiąc/24 miesiące, także internet mobilny na umowę szczególnie bez pośrednika wcale nie wychodzi tak drogo. Prepaidy rzeczywiście są bardzo drogie z bardzo mała ilością internetu, to fakt
@EvineX: No a prepaid nie znajdziesz. Niemcy 100lat za Polska w tej kwestii oraz płatnościami karta ale ostatnie 2lata coś się ruszyło bo maja prepaid 15gb oraz już nie mówią mi w sklepach ze nie zapłacę Visa tylko MasterCard itp.
@Darknes17: no tak to prawda prepaidy drogie są tutaj. Ogolnie co do kart to też prawie wszędzie płace Apple Pay z podpięta MC albo Vise i nie mam problemu z żadną z nich w sumie nigdy
@EvineX: Mówię ze ostatnie 2 lata coś się ruszyło. Wcześniej punktów które nie miały wcale terminalow, mieli uszkodzone terminale przez pół roku czy nowo wybudowany sklep marki penny z nowymi terminalami obsługujący tylko MasterCard było nagminne.
@Darknes17: dokupić można było, przynajmiej w Telekomie. Miałem tam właśnie prepaid zanim przeszedłem do O2 na umowę i jak się skończył transfer to dostawałem SMSa z linkiem do ich strony gdzie mogłem sobie dokupić transfer, ale ceny horrendalne, z tego co pamietam chyba za 5€ 500 MB można było dokupić :D